Urlop już za Tobą. Ostatnie promienie słońca iskrzą się na pamiątkowych fotografiach, a Ty opalona i wypoczęta wracasz do miejskiego życia i do swojej pracy.

Tylko co zrobić, żeby codziennie wyglądać jak spod fryzjerskiej ręki? Czy to  w ogóle możliwe? Tak, a my Ci w tym pomożemy.

Nasza stylistka Dorota, przygotowała trzy inspiracje, dzięki którym bez problemu wykonasz stylizację włosów w swojej łazience w mniej niż kwadrans. Pomogą Ci w tym kosmetyki Schwarzkopf OSIS.

 

I Włosy długie

Umyte i osuszone ręcznikiem włosy spryskaj sprejem Blow&Go, który chroni włosy przed gorącym strumieniem suszarki, zmniejsza puszenie i dodaje długotrwałej objętości. Wysusz włosy, przednią część odbijając od nasady przy użyciu grubej, okrągłej szczotki.

Wysuszone włosy podziel od góry na dwie- trzy części i każdą delikatnie obsyp od nasady czerwonym pudrem OSIS. Opcjonalnie część nad czołem możesz delikatnie podtapirować. Pozwoli Ci to uzyskać objętość i trwałość bez sklejonych pasm z możliwością poźniejszego przeczesania stylizacji.

Włosy zwiąż w wysoki kucyk, gumkę zamaskuj jednym pasmem i zabezpiecz je za pomocą wsuwki. Górną część fryzury napowietrz, luzując kosmyki palcami. Aby dodać odrobinę nonszalancji wyciągnij kilka pasemek luźno opadających przy twarzy.

 

 

 

II Włosy średnie

Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy zaaplikuj Big Blast żel do stylizacji na mokro, który bez efektu sklejenia pozwoli Ci uzyskać efekt ekstra objętości. Wysusz włosy głową do dołu, na koniec schładzając je strumieniem zimnego powietrza. Pomoże to zachować objętość na dłużej i nabłyszczyć włosy.

Suche włosy podziel na poziome warstwy około 4-5 cm, następnie każdą z nich pionowo na 2-3 części i po kolei skręć je na prostownicy.

Wyczesz wydzielone pasmo i jego nasadę zamknij w ramionach prostownicy. Przekręć je o 90, lub 180 stopni i przejedź do końca pasma.

Aby uzyskać subtelniejszy efekt  skręć same końcówki.

Włosy u nasady spryskaj delikatnie suchym szamponem. Sprawi on, że włosy nawet wieczorem będą wyglądały świerzo.

(Male opakowanie suchego szamponu możesz nosić w kosmetyczce razem z pudrem i ulubioną pomadką.)

Loki utrwal delikatnym lakierem.

 

 

 

 

 

 

 

III Włosy krótkie

Włosy osusz dokładnie ręcznikiem. Spryskaj je niewielką ilością spreju Hairbody i dokładnie zaaplikuj na całe włosy, od nasady po końce. Pozwoli Ci to na uzyskanie równomiernego utrwalenia i elastycznej stylizacji.

Zacznij suszyć włosy średnią temperaturą suszarki. Tylną część włosów zdyscyplinuj przy użyciu płaskiej szczotki, boki włosów kieruj do tyłu. Górną część wymodeluj palcami, nadając możliwie największą objętość. Niesforne pasemka zdyscyplinuj szczotką.

Rozprowadź na dłoniach odrobinę pasty Mess Up i wykończ za jej pomocą stylizację. Pasta daje efekt naturalnego, acz bardzo trwałego, elastycznego utrwalenia z możliwością przeczesania w dowolnym momencie. Dzięki temu możesz być profesjonalna w pracy, a zaraz później bardziej odważna, czy romantyczna.

 

Pamiętaj, że nasi styliści zawsze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące kosmetyków, stylizacji, pielęgnacji włosów i nie tylko.

Możesz z nimi usiąść i pozwolić aby udzielili odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i rozwiali wątpliwości.

Zapraszamy!

© Berendowicz&Kublin 2023 Wykonanie: Getso.pl