CRAZY BLOND

news cb

Koloryzacja blond. CRAZY BLOND. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja fryzur na sezon wiosna-lato 2015 Akademii B&K. Przenosi nas do lat 70. Ery Flower Power i mody hippie. Czasu wolności, szaleństwa i barwnych stylizacji.

W roli głównej włosy blond – synonim słońca, ciepła i energii  – przełamane soczystymi kolorami lata: zielenią khaki, chłodnym błękitem, intensywnym fioletem i pudrowym różem. W efekcie powstały piękne, pastelowe odcienie blond z perłową poświatą.

Styliści Akademii B&K postawili w CRAZY BLOND na fryzury z MAXI objętością i plastyczną linię strzyżeń. Stworzyli 5 wariacji na temat długości włosów. Rozpoczynają odważnie, od bardzo krótkiej fryzury, następnie przechodzą do nieco dłuższych włosów, sięgających ucha, kontynuują poprzez fryzurę półdługą – włosy na wysokości ramion, aby zakończyć na włosach długich. W kolekcji CRAZY BLOND zespół Akademii B&K zaprezentował także swoją męską wizję fryzury i… brody. To nawiązanie do obowiązującego trendu, tzw. miejskiego drwala.

CRAZY BLOND przenosi nas do innego wymiaru: letniego szaleństwa, relaksu i upragnionej wolności. Wakacyjny klimat kolekcji podsyca białe tło, mocno zaakcentowane dodatki, wyraziste kolory ubrań i barwne, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy makijaże. W tym sezonie dajemy się ponieść chwili, odsłaniamy swoje drugie ja, stawiając na szaleństwo.

CRAZY BLOND to absolutne MUST HAVE tego sezonu!

Obejrzyj galerię kolekcji CRAZY BLOND

Stylizacja fryzur: Beata Berendowicz, Sławek Kublin, Paweł Nabrdalik
Modele: Wiktoria Klachacz, Jennifer Dzieło, Magdalena Stebnicka, Sylwia Sordyl, Andrzej Kania
Stylizacja: Machine of STYLE
Wizaż: Magdalena Koźlicka – make up
Fotograf: Wojciech Foit Photography

Dziękujemy całemu zespołowi! Modelom za zaangażowanie w projekt, wizażystce i stylistce za barwne odwzorowanie całego klimatu.
Szczególne podziękowania składamy także marce Schwarzkopf Professional za udostępnienie idealnych produktów do stylizacji MAXI objętości i podkreślenia koloru szalonymi refleksami.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl