Kosmetyki do włosów z filtrem UV – Letnia Pielęgnacja z B&K

Kosmetyki do włosów w filtrami UV - propozycje Letniej Pielęgnacji z B&K

 

Chociaż wakacje powoli dobiegają końca, niektórzy z Was dopiero teraz wybierają się na urlop. Sierpniowe słońce jest bardzo mocne i często szkodliwie wpływa na skórę i włosy. Fryzjerzy z Tamki przygotowali dla Was zestaw kosmetyków do włosów z filtrami UV, dzięki którym Wasze fryzury będą zabezpieczone przed szkodliwym promieniowaniem i nie będzie trzeba reanimować ich po powrocie z wakacji!

BLOND ME – czyli seria kosmetyków Schwarzkopf  z filtrami UV

Blond Me - seria kosmetyków chroniących przed promieniami UV firmy Schwarzkopf
  1. Spray, który nie tylko zapewni ochronę, ale również będzie dbał o odcień blondu. To ciekawe? Dzięki niemu kolor włosów nie zacznie żółknąć i dłużej będziesz cieszyć się zimnym blondem!
  2. Ten produkt to prawdziwa magia! Zawiera w sobie drobinki złota, którymi pięknie mieni się każdy odcień blondu. Efekt Hollywood na włosach + ochorona przed słońcem.  Rekomendujemy użycie spray’u przed każdym wyjściem na plażę.
  3. To kosmetyk, który znajduje się na półce każdej praktycznej włosomaniaczki. Pomimo zawartych w nim filtrów UV, produkt jest odpowiedni do stosowania przez cały rok. Pięknie nawilża koloryzowane włosy, a do tego przedłuża trwałość ostatniej farby.

 

Soleil od Kerastase czyli propozycja kosmetyków z filtrem UV Letniej Pielęgnacji B&K

SOLEIL – seria kosmetyków Kerastase, chroniących wasze włosy przed promieniami UV

Produkty Soleil od Kerastase znacie już doskonale. To chyba nasza ulubiona seria przeciwsłoneczna. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta -> kosmetyki są dostarczane do naszego salonu w wersji 'travel size’. Idealnie nadają się na podróż, szczególnie, jeśli do dyspozycji mamy tylko bagaż podręczny. A ponad to… Kerastase dba o modne dodatki, które uzupełniają wakacyjny look. W naszym salonie do kupionych kosmetyków dostaniecie piękne kosmetyczki, torby i chusty.

 

Wpadnij do nas na Tamkę 49 i dobierz odpowiedni produkt przeciwsłoneczny dla siebie!

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl