Krótkie fryzury znowu w modzie – sprawdź, jakie cięcie króluje w tym sezonie!

Nic tak dynamicznie nie zmienia się, jak trendy w modzie i urodzie. Zmieniają się jedynie rodzaje cięć oraz kolory, które w danej chwili pojawiają się w świecie urody. Ze względu na porę roku, coraz więcej kobiet decyduje się na ostre cięcie. Jakie krótkie fryzury są teraz popularne? Sprawdźcie same! 

Warto zaznaczyć, że krótkie włosy nigdy nie wyszły z mody. Wynika to z kilku czynników, jednak wśród kluczowych z pewnością warto wyróżnić następujące:

  • – szybka możliwość ułożenia fryzury,
  • – wydłużenie oraz wyszczuplenie twarzy,
  • – podkreślenie rysów twarzy,
  • – łatwa pielęgnacja.

Jakie krótkie fryzury będą popularne w tym roku ?

Po pierwsze: kolor

Zanim zdecydujemy się na mocne cięcie, warto wybrać kolor, w którym będziemy czuć się pięknie i zmysłowo. Do najpopularniejszych koloryzacji tego sezonu z pewnością należy:

  • – ombre,
  • – sombre,
  • – platyna,
  • – jasny siwy,
  • – kolorowe (różowe, zielone, fioletowe itp.) refleksy.

Należy pamiętać o tym, że to właśnie kolor może podkreślić i uwydatnić każde krótkie cięcie.

Po drugie: fryzura

Obecnie królują nowoczesne wersje klasycznych fryzur. Wśród najbardziej pożądanych warto wymienić:

BOB

Long Bob już dawno zagościł na głowach wielu kobiet. Tym razem powrócił w nieco nowszej wersji, aby naprawdę spowodować rewolucję. To wszystko za sprawą o wiele mocniejszych cięć w wyrazistym wydaniu. W tym przypadku fryzura jest nieco krótsza niż standardowa, a wyróżnią ją przede wszystkim znacząca asymetryczność.

PROSTE CIĘCIE

W ostatnim czasie coraz więcej kobiet decyduje się na proste obcięcie włosów, które sięgają lekko poza żuchwę. Równy przedziałek oraz ombre lub sombre z pewnością podkreślą lekki i naturalny look.

LOKI

Kolejna propozycja to burza loków, która na krótkich włosach z grzywką z pewnością tworzy spójną całość. Jednak ten rodzaj fryzury idealnie sprawdzi się przy naturalnie kręconych włosach. Z czasem codzienne kręcenie może po prostu odstraszać. 

To tylko nieliczne z propozycji na ten sezon. Nie zapominajmy również o bardzo krótkich włosach, obciętych maszynką. Ten trend przyjął się świetnie w gronie celebrytów.

Bez względu na wybraną fryzurę warto pamiętać o tym, że najważniejsze jest dobre samopoczucie. Wiele osób świetnie wygląda w mocnych i intensywnych kolorach, jednak nie współgra to z ich codziennym stylem życia. Jeżeli chcesz poradzić się specjalistów odnośnie odpowiedniego dla Ciebie cięcia lub koloryzacji – napisz!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl