Upięcia sylwestrowe

 

Beautiful model with elegant hairstyle . Beautiful woman with fashion wedding hairstyle with trend makeup .

Fryzura jest równie ważna jak kreacja balowa. Jedno z drugim powinno do siebie pasować, tak aby obydwie rzeczy stanowiły wdzięczną całość. Fryzjerzy styliści proponują nam wiele ciekawych stylizacji na wielkie sylwestrowe wyjście. Jedna z nich to klasyczny kok, który stosownie do rangi balu możemy modyfikować. Wszystko zależy od długości naszych włosów. Przy włosach długich możemy je spiąć wsuwkami, upiąć w kok,a część pasemek pozostawić rozpuszczonych. W kok możemy wpiąć kwiat, ozdobną spinkę o ciekawym kształcie i wyglądzie, bądź opleść go perełkami lub ozdobnymi tasiemkami. Musimy pamiętać, że przy upięciu sylwestrowym możemy pozwolić sobie na znacznie więcej niż przy upięciach na inne, znacznie skromniejsze okazje. Dość interesującą ozdobą, cieszącą się coraz większą popularnością, są diademy – od tańszych, dostępnych w sklepach z akcesoriami do włosów, po wyszukane z salonów jubilerskich. Ozdoba świetnie sprawdzi się przy kreacjach balowych oraz w towarzystwie kolczyków i naszyjników.

Panie, które są posiadaczkami krótkich włosów mogą pozwolić sobie w tym sezonie na wpięcie ozdobnych niekonwencjonalnych ozdób, jak na przykład kwiatowe stroiki lub ściąć awangardowo włosy, mocno pocieniować albo pozwolić sobie na klasycznego bob-a. Przy krótkich fryzurach możemy również uzyskać efekt loków czesanych przez wiatr lub fal morskich dzięki OSiS+ Session Label Salt Spray.

Męskie fryzury sylwestrowe możemy wystylizować przy pomocy pudrów unoszących Schwarzkopf OSIS+ Dust It, nadać fryzurze objętości dzięki piance Schwarzkopf BC Volume Boost lub wystylizować glinką nadającą elastyczne utrwalenie Schwarzkopf 3DMen.

Dzięki efektownym stylizacjom fryzury możemy ukryć mankamenty naszej urody. Odpowiednio dobrana fryzura odwróci uwagę od mankamentów i pozwoli nam błyszczeć podczas tej wspaniałej, jedynej w roku nocy.

 

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl