Wiosenna „Ulica Stylu”!

Zapraszamy Was na wiosenny spacer „Ulicą Stylu”. W marcowej, a więc wiosennej już scenerii, wybierzemy się na pełen wrażeń i niespodzianek przegląd najciekawszych wydarzeń, sesji zdjęciowych i imprez, w jakich uczestniczyły salony naszej Akademii.

Postaramy się Wam przekazać pozytywne wibracje w fotorelacji z WOŚP 2013, którą dumnie wspierała nasza Akademia – będzie się działo! Zobaczycie także w całej okazałości nasz nowy opolski salon w Galerii Solaris Center. Zabierzemy Was również do świata mody – oczarują Was sesje zdjęciowe z udziałem naszego stylisty Daniela Gryszke z Opola.

Mamy dla Was także najnowszą kolekcję Akademii B&K na wiosnę-lato 2013: „Retro uniesienie” Beaty Berendowicz i „Modern wave” Sławka Kublina. Swoją kolekcję na sezon wiosna-lato 2013 przygotował także nasz warszawski stylista – Emil Zawisza. Porwie Was również wir wrocławskich imprez salonu w Galerii Dominikańskiej. W trosce o Wasze włosy polecimy Wam kosmetyki i sprzęt renomowanych marek fryzjerskich. Nasza Akademia Szkoleniowa oferuje Wam z kolei szkolenia, których ceny topnieją…

Z nami obejrzycie także najciekawsze filmy szkoleniowe z filmoteki step4hair.com. Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę, naszego bloga – odwiedźcie go już dziś! Zapraszamy również blogerki piszące o modzie, urodzie, stylizacjach i najnowszych trendach do współpracy z nami. Uwaga! Najnowsze trendy we fryzurach 2013 Schwarzkopf Professional: relacja z Essential Looks w Berlinie!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl