Berendowicz&Kublin
Katowice św. Jana
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Indywidualiści połączeni wspólną pasją – tacy są fryzjerzy z Salonu B&K Jana. To barwna grupa artystów tworząca wspólne dzieło – stylizacje Waszych fryzur.

Umiejętności i talent pozwalają nam Was zachwycić.

Pasja i kreatywność, sprawiają, że wciąż Was zaskakujemy.

Fachowość i rozwój gwarantują, że zawsze możecie na nas liczyć.

Poznaj nasz zespół!

Kasia Golczyk

Fryzjerstwo to jej pasja i widać to w każdej jej stylizacji. Perfekcyjne blondy, odważne, nowoczesne koloryzacje czy delikatne i subtelne stylizacje – każda ta forma wychodzi jej perfekcyjnie. Uwielbia kobiece plecionki, tworzy wspaniałe uczesania, bawi się formą i kreuje nowe style. Zawsze uśmiechnięta, bo kocha to co robi.

Magda Zych

Młoda, delikatna i spokojna osoba, całkowicie oddana swojej pasji jaką jest fryzjerstwo. Cierpliwie słucha i konsultuje, każda wizyta to dla niej prawdziwe wyzwanie. Jest precyzyjna i dokładna, co owocuje wspaniałymi stylizacjami.

Kasia Kiec-Wycisło

Wulkan energii i kreatywnych pomysłów. Jej znakiem rozpoznawczym jest jej fryzura – kok pełen warkoczyków. Kasia jest niezwykle utalentowaną fryzjerką, która ma indywidualne podejście do każdego Klienta i tysiące nowoczesnych, wspaniałych pomysłów na stylizacje.

Patryk Pawłowski

Spokojny, precyzyjny i kreatywny. Często wciela się w rolę eksperta – chętnie doradza swoim klientom. Jego głowa jest pełna artystycznych wizji. Uwielbia koloryzacje, w szczególności blondy. Świetnie odnajduje się w strzyżeniach damskich. Dla każdej klientki dobierze wyjątkową stylizację. Inspiracje czerpie z najnowszych hair trendów. Jest na bieżąco ze wszystkimi magazynami i pokazami modowymi.

Monika Orzechowska

Pełna optymizmu twórczyni uwielbianych przez Klientki strzyżeń. Lubi lekkie, kobiece stylizacje. Starannie dobiera koloryzacje, dopasowując je do oczekiwań swoich Klientów. Tworzy fryzury na każdą okazję , które spełniają wszystkie oczekiwania Klienta.

Kasia Kieruzal

To dokładna i cierpliwa osoba, której niezaprzeczalną miłością stały się fryzury męskie. Odważyła się postawić na szkolenia z Barberingu, żeby całkowicie poświęcić się tej części fryzjerskich stylizacji. Uwielbia to co robi i robi to wspaniale !

Magdalena Borowczyk

Utalentowana kolorystyka, strzyżenia w jej wykonaniu dopracowane są zawsze do perfekcji. Magda jest ambitna, uwielbia szkolenia fryzjerskie, niesubtelnienie poszukuje nowej wiedzy i artystycznych inspiracji.

Mateusz Beściak

Aleksandra Szabelska

Cierpliwa, dokładna, radosna i rozmowna. Uwielbia precyzyjne koloryzacje. Balejaże, pasemka, refleksy. Ożywi każdą fryzurę, nadając jej świeżości i blasku. Przedłuża włosy, stylizuje kobiece fryzury, jest fryzjerem wielozadaniowym. W naszej Akademii Szkoleniowej uczy kolejne pokolenia fryzjerów, dzieląc się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Anna Var Bogya De Csepy

Pełna spokoju i cierpliwości. Chętnie poszukuje niestandardowych rozwiązań, ale często wraca również do klasycznych form, ponadczasowych kształtów i kolorów. Wykonuje trwałą ondulację i wszystko to, co wymaga ręki profesjonalisty i technicznej precyzji.

Klaudia Kolasa

Młoda, ambitna, utalentowana – ta mieszkanka cech sprawia, że Klaudia tworzy wspaniałe stylizacje. Dokładnie analizuje i słucha potrzeb Klientów, co sprawia że jej strzyżenia i koloryzacje są zawsze wyjątkowe. Klaudia uwielbia również świat męskich strzyżeń i stylizacji.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2020 Wykonanie: Getso.pl