Global Keratin

Keratynowe prostowanie włosów Kraków

Zabieg keratynowego prostowania włosów jest ratunkiem dla zniszczonych i puszących się włosów, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli do tej pory niemal codziennie sięgałaś po prostownicę, a Twoje włosy nadal nie układały się dokładnie tak jak byś chciała – ta usługa będzie właśnie dla Ciebie. Dzięki niej na kilka tygodni zapewnisz swoim włosom odżywienie oraz zabezpieczenie przed wpływem negatywnych czynników ze środowiska, takich jak wysoka czy niska temperatura. Spraw sobie samej prezent i umów się już dziś na zabieg keratynowego prostowania włosów. 

Keratynowe prostowanie włosów – gdzie najlepiej

Wszystkie zabiegi wymagające odpowiednich kosmetyków oraz profesjonalnego sprzętu powinny być przeprowadzane w salonach fryzjerskich, w których pracują wykwalifikowani fryzjerzy. Z tego też względu na keratynowe prostowanie włosów również najlepiej wybrać się do specjalistów. Niestety domowe próby tego zabiegu mogą zakończyć się zniszczonymi włosami, a proces ich odbudowy może być czasochłonny. Zatem, jeśli nie chcesz martwić się o efekt zabiegu, zdecydowanie powinnaś skorzystać z naszej oferty.

Co ważne keratynowe prostowanie to nie tylko zabieg upiększający, ale również regenerujący, ponieważ keratyna zawarta w składzie jest naturalnym budulcem, przez co wpływa pozytywnie na kondycję włosa.

Twoje włosy są niesforne przy układaniu i bardzo często się puszą? W dodatku jesteś posiadaczką loków, a od zawsze marzyłaś o gładkich, prostych włosach? W takim razie to właśnie dla Ciebie jest zabieg keratynowego prostowania włosów. Nie czekaj, tylko już dziś umów się do fryzjera na zabieg.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl