Berendowicz&Kublin
Opole Ozimska
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Arkadia dla Twoich włosów

Nasz salon to wyjątkowe miejsce, które tworzą młodzi i ambitni fryzjerzy z imponującym doświadczeniem. Specjalizujemy się w strzyżeniach zarówno damskich, jak i męskich, upięciach i koloryzacji. Zdecydowanie jednak największą wartość stanowi dla nas odpowiednia pielęgnacja włosów i zadowolenie klientów. Stanowimy zgrany zespół, stawiamy na rodzinną atmosferę, perfekcjonizm, staranność i uczciwość. W naszym salonie Twoje włosy odżyją na nowo. Dokładamy wszelkich starań, aby spędzony u nas czas dostarczył Ci chwil wyjątkowego odprężenia. Dlatego też, gdy my dbamy o Twoje włosy – Ty relaksujesz się przy nastrojowej muzyce, pachnącej kawie i najnowszej prasie.

Pracujemy na ekskluzywnych produktach marek Schwarzkopf Professional i Kérastase. Po wizycie w naszym salonie poczujesz się odmieniona i w pełni usatysfakcjonowana!

Poznaj nasz zespół!

Diana Jarmusik - manager

Wizjonerka z milionem pomysłów. Uwielbia pracę z artystami, którzy ją otaczają i napędzają do działania. Wierzy w karmę, dlatego też stara się być dobrą osobą z pewnymi zasadami. Pomimo że wymaga perfekcji i częstego używania zmiotki, potrafi zmotywować i docenić tę piękną sztukę, jaką uprawiają fryzjerzy Berendowicz&Kublin. Uwielbia żartować i utrzymywać w salonie rodzinną atmosferę. Jej hasło przewodnie: jak czegoś nie wiesz - to pisz lub dzwoń - zawsze postara się pomóc.

Beata Berendowicz - mistrzyni fryzjerstwa, szkoleniowiec

Otwartość na ludzi, empatia i dar przekazywania wiedzy, to jej mocne strony. Zawsze perfekcyjna, profesjonalna i wymagająca wobec siebie i innych – to jej kolejne zalety. Ceni czerń za jej klasykę, biel za czystość i szarość za elegancję. Nieustannie pozostaje pod urokiem stylu glamour, pełnego czaru i kobiecości. Wrażliwość na zapachy, barwy, smaki i muzykę – tak czuje i odbiera świat. Kocha wszystko, co piękne, a piękna jest natura. Stawia na kreatywność i indywidualizm, dlatego każdego Klienta postrzega jako osobny obraz, do którego tworzy najpiękniejszą ramę – fryzurę.

Natalia Oleksy - fryzjerka

Szalona i pełna energii. Zawsze chętnie umila klientkom czas rozmową. To stylistka, która robi tysiąc rzeczy na raz i nie boi się wyzwań! Jest gotowa podjąć się każdego pragnienia klientki. Jej mocne strony w branży to baleyage, refleksy, świetnie się czuje w koloryzacjach blond. Jej mieszanki nigdy cię nie zawiodą!

Klaudia Małek - fryzjerka

Klaudia jest osobą zawsze uśmiechniętą, o mocnym charakterze - zawsze wie czego chce, dlatego fryzury dobiera indywidualnie dopasowane zarówno do klientki, jak i klienta. Perfekcyjna w każdym calu. Jej pasje to sztuka, do której zalicza się fryzjerstwo oraz podróże i miejsca, gdzie nie każdy odważyłby się polecieć!

Natalia Langosz - fryzjerka

Utalentowana, zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, spokojna. Kocha koloryzacje pokazujące naturalne piękno kobiety, dobierze indywidualne strzyżenie damskie i męskie. Piękne włosy to zdrowe włosy, dlatego bardzo ważna jest dla niej odpowiednia pielęgnacja wydobywająca piękno włosów. Uwielbia upięcia delikatne, zmysłowe - by kobieta pozostała dalej sobą.

Patrycja Muc - fryzjerka

Mistrzyni fantazyjnych upięć oraz koloryzacji. Lata doświadczeń pozwoliły jej idealnie poznać potrzeby kobiet. Praca pochłania ją twórczo! Kocha to, co robi, a z tej miłości i pasji powstają projekty idealnych stylizacji na miarę indywidualnych potrzeb Klientki.

Nicole Grochla

Wszechstronnie uzdolniona, odważna i zdeterminowana. Rozmowa z klientem jest dla niej podstawą, by wydobyć naturalne piękno każdej kobiety. Doskonała w strzyżeniu damskim, jak i świecie koloryzacji. Jedną z jej zawodowych miłości jest również barbering. Świetnie czuje się zarówno z maszynką, jak i z brzytwą w dłoni. Nieustannie zdobywa nowe umiejętności w naszej Akademii, które wykorzystuje w pracy z każdym, nawet najbardziej wymagającym klientem. Największą nagrodą dla niej jest uśmiech klienta.

Kasia - recepcja

Nasz anioł w salonie. Każdego klienta czy pracownika wita szczerym uśmiechem. Zaraża nas wszystkich swoją pozytywną energią, w cenie usługi – dobry humor gwarantowany! A najważniejsze, że ZAWSZE chętnie proponuje klientom cappucino! Co kocha? Na pewno ludzi, którzy ją otaczają!

Paulina - recepcja

Niedawno dołączyła do naszego zespołu w roli recepcjonistki. Mówiła, że ogromnie się z tego cieszy! Paulina dba o to, by od progu poczuć domową atmosferę Salonu, witając serdecznym uśmiechem i oferując profesjonalną pomoc przy znalezieniu terminu wizyty czy wyborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl