Berendowicz&Kublin
Sosnowiec
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Nasza wspólna sosnowiecka przygoda z marką Berendowicz&Kublin rozpoczęła się w 2009 roku i trwa po dziś dzień. Nasz salon to miejsce gdzie nasi fryzjerzy realizują swoje zawodowe marzenia i marzenia swoich Klientek o pięknych i wypielęgnowanych włosach. Aby nadążyć za nowoczesnymi trendami we fryzjerstwie uczestniczymy w sieciowych autorskich szkoleniach B&K jak również tych organizowanych na rynku krajowym i międzynarodowym. Stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Poznaj nasz zespół!

Zosia

Ludzie często pytają czy ta praca od zawsze była moją pasją? Moja przygoda z fryzjerstwem zaczęła się w wieku 15 lat, wtedy był to raczej "zawodowy eksperyment", który z czasem przerodził się w coś więcej - i tak pozostało do dzisiaj. Od dziecka lubiłam coś tworzyć własnymi rękoma, a fryzjerstwo jest formą sztuki, która na to pozwala. Uwielbiam ciąć i ciąć 🙂 A także to cięcie pokolorować...

Ania

Po ukończeniu szkoły nie miałam już żadnych wątpliwości, że fryzjerstwo to moje życie, moja miłość i moja pasja. Od tego czasu stale podnoszę swoje umiejętności, aby pozostać dobrą i fachową stylistką, spełniającą Państwa oczekiwania. Zawsze dążę do perfekcji we wszystkim, co robię - a jeśli można to połączyć z życiową pasją - to czy można chcieć czegoś więcej? Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Nigdy nie działam szablonowo, ponieważ każdy jest inny. Tworzenie wizerunku klienta jest dużym wyzwaniem, ale też tym, co uwielbiam robić. Zadowolenie klientów i ich uśmiech dają niesamowitą energię do dalszego rozwoju i satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Adrian

Jestem absolwentem szkoły fryzjerskiej w Katowicach, gdzie od samego początku uczyłem się zawodu od najlepszych, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Fryzjerstwo to dynamicznie rozwijająca się branża, dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności. Uważam, że fryzura to element naszej kreacji, która może okazywać naszą osobowość. Na swoim koncie mam dwa konkursy fryzjerskie, na szczeblu wojewódzkim, na których zająłem trzecie miejsce. Jestem prawdziwym rzemieślnikiem z duszą artysty, przez co stawiam na samodoskonalenie. Zadowoleni klienci dają mi satysfakcję i najbardziej motywują do dalszej pracy 🙂

Angelina

Z salonem Berendowicz & Kublin jestem związana od 2010 roku. Uwielbiam koloryzacje, bawić się kolorami. Oddając się w moje ręce na pewno poczujesz się bezpiecznie, oczywiście nie wszystkie kolory są łatwe, ale małymi krokami dojdziemy do celu, żeby zminimalizować pogorszenie struktury włosa. Trzymając nożyczki w ręce, czuję się jak czarodziej. Każdą fryzurę dobieram indywidualnie do potrzeb klienta.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl