Berendowicz&Kublin
Warszawa Tamka
ZESPÓŁ

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Profesjonaliści w każdym calu

Jesteśmy kreatorami nowych trendów. Na co dzień współpracujemy z ekskluzywnymi magazynami mody. Nasz zespół składa się z 9 fryzjerów specjalizujących się w stylizacjach hair, beauty&fashion. Głównymi stylistami naszego salonu fryzjerskiego w Warszawie są Emil Zawisza i Sebastian Kurowski.

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i wyjątkową dbałość o Klienta. Jesteśmy doskonale wyszkoleni i dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco śledzić aktualne trendy w modzie i fryzjerstwie. Oferujemy pełen zakres najwyższej jakości usług: strzeżenie, koloryzację, pielęgnację, stylizację i odsprzedaż produktów, a wszystko odbywa się z zachowaniem etykiety i zasad savoir-vivre’u.

Poznaj nasz zespół! - Warszawa Tamka

Wojtek Dworniczak

Jestem stylistą z wielką pasją i poświęceniem. Nie boję się nawet najtrudniejszych wyzwań. Moją najsilniejszą stroną jest koloryzacja. Od klasyki, perfekcyjnego odcienia (ombre, sombre, face framing, baleyage, refleksy) do multi-kolorowego zawrotu głowy. Mam indywidualne podejście do klienta i jest to moja recepta na sukces. Prywatnie fan dobrej muzyki, gotowania i ćwiczeń na siłowni.

Svietlana Zolotov

Fryzjerstwem zajmuję się od 14 lat. Fryzjerstwo to moja największa pasja. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, regularnie uczęszczam na szkolenia, dzięki którym uczę się i poznaje nowe trendy we fryzjerstwie. Specjalizuję się w koloryzacjach, metodach koloryzacji sombre/ombre, baleyage, air touch, strzyżeniach damskich oraz męskich oraz czesaniach fantazyjnych i upięciach. Uwielbiam wyzwania dlatego nie boję się odważnych kolorów i spektakularnych metamorfoz.

Klaudia Warecka

Fryzjerstwem zajmuję się od 16 roku życia. Od zawsze wiedziałam, że to moja pasja i sposób na życie. Nie ma nic wspanialszego od satysfakcji płynącej z możliwości połączenia hobby z pracą. Ponieważ doskonale rozumiem, że dobrze dobrana fryzura może zupełnie zmienić wizerunek, zawsze daję z siebie 100%, a najlepszym wynagrodzeniem moich starań, jest uśmiech wstającego z fotela klienta. Rozwijam się nieustanie, regularnie biorę udział w szkoleniach oraz angażuję się w pracę przy sesjach zdjęciowych. Specjalizuję się w koloryzacjach, strzyżeniach oraz czesaniach fantazyjnych.

Magdalena Burakowska

Jestem mistrzynią fryzjerstwa artystycznego, pasjonatką, artystką. Fryzjerstwem zajmuję się od 12 lat. Moją mocną stroną są koloryzacje i świetnie czuję się również w cięciach, które podkreślają indywidualne walory klienta. Spersonalizowana pielęgnacja włosów jest nieocenionym dopełnieniem każdej stylizacji oraz utrzymaniem włosów w najlepszej formie. P.S. Jeśli Twoje życie nie ma barw, przyjdź do mnie, pokoloruję Twój świat!

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl