Berendowicz&Kublin
Warszawa Tamka
ZESPÓŁ

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Profesjonaliści w każdym calu

Jesteśmy kreatorami nowych trendów. Na co dzień współpracujemy z ekskluzywnymi magazynami mody. Nasz zespół składa się z 9 fryzjerów specjalizujących się w stylizacjach hair, beauty&fashion. Głównymi stylistami naszego salonu fryzjerskiego w Warszawie są Emil Zawisza i Sebastian Kurowski.

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i wyjątkową dbałość o Klienta. Jesteśmy doskonale wyszkoleni i dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco śledzić aktualne trendy w modzie i fryzjerstwie. Oferujemy pełen zakres najwyższej jakości usług: strzeżenie, koloryzację, pielęgnację, stylizację i odsprzedaż produktów, a wszystko odbywa się z zachowaniem etykiety i zasad savoir-vivre’u.

Poznaj nasz zespół! - Warszawa Tamka

Marcin Pawlak

Mam na imię Marcin, z fryzjerstwem jestem związany od dziecka, a zawodowo zajmuję się 5 lat. Jestem osobą kreatywną, lubiącą zmiany i wyzwania. Moją mocną stroną są upięcia oraz koloryzacje awangardowe. Staram się być elastyczny i dostosowywać się do próśb i oczekiwań, jakie mają moi klienci. Fryzjerstwo to dla mnie nie tylko pasja ale także całe moje życie.

Emil Zawisza

Mistrz fryzjerstwa, stylista związany z branżą hair, beauty & fashion od 2004 r. Pracował przy pokazach wielu znanych projektantów, m.in. Ewy Minge, Teresy Rossati, Tru Trusardi, Molton, Alex Caprice, Molton, Harmni, Gavel, Moda i Styl, jak również przy eventach: Miss Polski, Elite Model Look, Polska i French Touch. Przygotowywał sesje zdjęciowe dla Playboy, Twojego Stylu i Exclusive. Z Warszawą związany od 2009 roku, gdzie zaczynał jako stylista fryzur w Akademii B&K. Od 2012 roku jest współwłaścicielem warszawskiej Tamki. Specjalizuje się w stylizacjach awangardowych, regularnie przygotowuje fryzury dla modelek i projektantów na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Opracował swoje techniki szybkich strzyżeń, co skraca czas wizyty o połowę.

Klaudia Tyszczuk

Fryzjerstwem zajmuję się od 16 roku życia. Od zawsze wiedziałam, że to moja pasja i sposób na życie. Nie ma nic wspanialszego od satysfakcji płynącej z możliwości połączenia hobby z pracą. Ponieważ doskonale rozumiem, że dobrze dobrana fryzura może zupełnie zmienić wizerunek, zawsze daję z siebie 100%, a najlepszym wynagrodzeniem moich starań, jest uśmiech wstającego z fotela klienta. Rozwijam się nieustanie, regularnie biorę udział w szkoleniach oraz angażuję się w pracę przy sesjach zdjęciowych. Specjalizuję się w koloryzacjach, strzyżeniach oraz czesaniach fantazyjnych.

Wojtek Dworniczak

Jestem stylistą z wielką pasją i poświęceniem. Nie boję się nawet najtrudniejszych wyzwań. Moją najsilniejszą stroną jest koloryzacja. Od klasyki, perfekcyjnego odcienia (ombre, sombre, face framing, baleyage, refleksy) do multi-kolorowego zawrotu głowy. Mam indywidualne podejście do klienta i jest to moja recepta na sukces. Prywatnie fan dobrej muzyki, gotowania i ćwiczeń na siłowni.

Svietlana Zolotov

Fryzjerstwem zajmuję się od 14 lat. Fryzjerstwo to moja największa pasja. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, regularnie uczęszczam na szkolenia, dzięki którym uczę się i poznaje nowe trendy we fryzjerstwie. Specjalizuję się w koloryzacjach, metodach koloryzacji sombre/ombre, baleyage, air touch, strzyżeniach damskich oraz męskich oraz czesaniach fantazyjnych i upięciach. Uwielbiam wyzwania dlatego nie boję się odważnych kolorów i spektakularnych metamorfoz.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl