Berendowicz&Kublin
Warszawa Złota
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni i kreatywni ludzie. Fryzjerstwo dla nich to nie tylko zawód, ale pasja.

Specjalizują się w strzyżeniach, koloryzacjach, stylizacjach, ale największą wartością jest dla nich zadowolenie klienta.

To ludzie są dla ich inspiracją. Lubią łączyć doświadczenie z nowymi trendami.

Poznaj nasz zespół! - Warszawa Złota

Agnieszka - fryzjerka/stylistka

Cześć, jestem Agnieszka. Kiedy byłam nastolatką, robiłam koleżankom różnego rodzaju warkocze, kucki i obcinałam fantazyjnie grzywki (z różnym efektem końcowym). Kiedy po kilku latach poszłam do szkoły fryzjerskiej od razu wiedziałam, że jestem w odpowiednim miejscu. We fryzjerstwie cenię sobie estetyczność i unikatowość wykonania każdej fryzury, wolność eksperymentów kolorami i zabawę z cięciem. Mam otwarty umysł na wizje klientów, więc zawsze tworzymy zgrany team. P.S. Poza pracą interesuję się rozwojem osobistym, psychologią, ukochanym tańcem oraz maluję obrazy akrylami.

Martyna - fryzjerka/stylistka

Fryzjerstwo to moja miłość, towarzyszyła mi w zasadzie od dzieciństwa. Zawsze wiedziałam, że to będzie moja praca, którą szczerze uwielbiam. Od 11 lat czynnie pracuję w zawodzie. Lubię się rozwijać, dlatego też biorę udział w różnych szkoleniach. Praca z ludźmi daje mi olbrzymią satysfakcję, a najlepszą nagrodą jest zadowolenie klienta.

Kacper - fryzjer/stylista

Cześć. Jestem zwykłym facetem, który w młodym wieku zainspirował się Antonim Cierplikowskim, przez co zakochał się w fryzjerstwie. Od najmłodszych lat wiedziałem co chcę robić w życiu. Marzyłem by zostać fryzjerem. Bardzo lubię naturalne koloryzacje oraz klasyczne strzyżenia. Chętnie zadbam o Twój nowy wizerunek i dobre samopoczucie. Ja swoje marzenie spełniłem - teraz to z Wami chcę spełniać marzenia o pięknych włosach. Prywatnie maluję portrety i obrazy. P.S. Razem zdziałamy cuda.

Maurycjusz - fryzjer/stylista

Nowy członek naszego zespołu. Konsultacja pod okiem Maurycjusza to pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Zapraszamy do umawiania wizyt.

Wioletta - fryzjer/stylista

Wielbicielka włosów lubiąca spektakularne metamorfozy. Stawiam na zdrowe i zadbane włosy. Opieram się na marzeniach klienta i łączę je ze swoją wizją. Zrobię wszystko byście mogli łatwo zadbać o swoją nową fryzurę. Udzielę kilku cennych wskazówek na temat dbania o włosy, abyście długo mogłli się cieszyc ekektem mojej pracy🙂 Przeleję na Was całe swoje natchnienie😀

Klaudia - recepcjonistka

Cześć, nazywam się Klaudia. Jestem recepcjonistką w Berendowicz&Kublin na Złotej. Jestem osobą kreatywną, lubiącą wyzwania. Na co dzień bardzo pozytywna i uśmiechnięta - co da się wyczuć już po przekroczeniu drzwi do naszego salonu. Służę pomocą w wybieraniu produktów bądź usług w naszym salonie. Prywatnie jestem studentką Fizjoterapii, lubiącą aktywność fizyczną i dobre kino. P.S. Podobno robię smaczną kawę.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl