scroluj w dół

Barbershop
Katowice
The Barber's Knife
1 Dzielnica

Umów się na wizytę!

Adres: Góreckiego 15, 40-206 Katowice
Telefon: 691 441 123

Witaj w The Barber’s Knife na Pierwszej Dzielnicy!

Jesteśmy nowym, wyjątkowym barber shopem, który oddaje się pasji tworzenia doskonałego męskiego wyglądu. Nasz doświadczony zespół barberów jest gotowy, by podkreślić Twój indywidualny styl oraz pewność siebie.

Oprócz klasycznych strzyżeń i starannego golenia, oferujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, które poprawią kondycję Twojej skóry i włosów.

W The Barber’s Knife skupiamy się nie tylko na jakości usług, ale również na stworzeniu wyjątkowej atmosfery. Nasza elegancka i przyjazna przestrzeń pozwoli Ci się zrelaksować i w pełni cieszyć się wizytą.

Nie czekaj! Umów się już dziś i pozwól nam zatroszczyć się o Twój niepowtarzalny styl oraz doskonały wygląd. The Barber’s Knife na Pierwszej Dzielnicy to miejsce, gdzie męska elegancja łączy się z profesjonalizmem. Serdecznie zapraszamy! 🧔💈

Znajdziesz u nas usługi, które są rzadko kiedy dostępne są w innych salonach barberskich: świecowanie uszu, woskowanie nosa/uszu, masaż głowy/twarzy, koloryzacje, dekoloryzacje, tonowanie oraz cover brody i włosów.

Cena tej usługi to 50 zł, pełen cennik dostępny jest pod tym: cennik.

Na miejscu w salonie (Bażantów 6a/1a, Katowice), a także online poprzez naszą autorską aplikację, która dostępna jest w AppStore i Sklepie Play lub poprzez stronę www.bukka.pl.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 09:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 17:00
niedziela: zamknięte

e-mail: thebarbersknife.1d@berendowicz-kublin.pl

Zespół
Dobry
barber
- The Barber's Knife

Co nas wyróżnia? Dlaczego jesteśmy ponadprzeciętni?

Miłość do Barberingu. Zawód Barbera dla każdego z nas jest wyjątkowy i stanowi integralną część naszych osobowości. Jesteśmy Barberami, bo kochamy ten zawód. To pasja powoduje, że chcemy rozwijać się każdego dnia i dążymy do udoskonalania posiadanych umiejętności. Inspiracje i wiedzę czerpaliśmy  uczestnicząc w szkoleniach prestiżowych Akademii: Berendowicz & Kublin, Mistrza Świata Piotra Staszewskiego, YES Edukacja Kamila Cesarskiego, Leszka Czajki, Vidal Sassoon czy The Oldschool Barber Academy.

Każdy klient jest dla nas nowym odkryciem. Dbamy o każdy szczegół. Staramy się dobierać stylizacje, które idealnie ukazują osobowość i mocne strony każdego mężczyzny.  

Czekamy na Ciebie na pokładzie naszego barber shopu The Barber’s Knife. Oddaj się w nasze ręce a gwarantujemy, że wyjdziesz zadowolony! 

Poznaj nasz zespół!

Anna

Nikol

Zobacz jak do nas trafić:

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Zobacz wnętrze naszego salonu!

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl