scroluj w dół

Barbershop
Katowice
The Barber's Knife
1 Dzielnica

Umów się na wizytę!

Adres: Góreckiego 15, 40-206 Katowice
Telefon: 691 441 123

Witaj w The Barber’s Knife na Pierwszej Dzielnicy!

Jesteśmy nowym, wyjątkowym barber shopem, który oddaje się pasji tworzenia doskonałego męskiego wyglądu. Nasz doświadczony zespół barberów jest gotowy, by podkreślić Twój indywidualny styl oraz pewność siebie.

Oprócz klasycznych strzyżeń i starannego golenia, oferujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, które poprawią kondycję Twojej skóry i włosów.

W The Barber’s Knife skupiamy się nie tylko na jakości usług, ale również na stworzeniu wyjątkowej atmosfery. Nasza elegancka i przyjazna przestrzeń pozwoli Ci się zrelaksować i w pełni cieszyć się wizytą.

Nie czekaj! Umów się już dziś i pozwól nam zatroszczyć się o Twój niepowtarzalny styl oraz doskonały wygląd. The Barber’s Knife na Pierwszej Dzielnicy to miejsce, gdzie męska elegancja łączy się z profesjonalizmem. Serdecznie zapraszamy! 🧔💈

Znajdziesz u nas usługi, które są rzadko kiedy dostępne są w innych salonach barberskich: świecowanie uszu, woskowanie nosa/uszu, masaż głowy/twarzy, koloryzacje, dekoloryzacje, tonowanie oraz cover brody i włosów.

Cena tej usługi to 50 zł, pełen cennik dostępny jest pod tym: cennik.

Na miejscu w salonie (Bażantów 6a/1a, Katowice), a także online poprzez naszą autorską aplikację, która dostępna jest w AppStore i Sklepie Play lub poprzez stronę www.bukka.pl.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 09:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 17:00
niedziela: zamknięte

e-mail: thebarbersknife.1d@berendowicz-kublin.pl

Zespół
Dobry
barber
- The Barber's Knife

Co nas wyróżnia? Dlaczego jesteśmy ponadprzeciętni?

Ogromna miłość i pasja do barberingu definiuje naszą profesję, czyniąc zawód barbera nieodłączną częścią naszej tożsamości. To nasza droga, którą wybraliśmy świadomie, ta praca sprawia, że nasze serca biją mocniej. Dzięki niej każdego dnia budzimy się z chęcią doskonalenia umiejętności i poszerzania horyzontów. Nie spoczywamy na laurach, a uczymy się, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych przez prestiżowe placówki takie jak akademia Mistrza Świata Piotra Staszewskiego, The Oldschool Barber Academy i wiele innych. Dzięki temu mamy pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Każdy klient, który przekracza próg The Barber’s Knife może liczyć na profesjonalną usługę. Dbamy o każdy detal, tak aby nasze działania nie tylko odpowiadały na potrzeby Klientów, ale również wykraczały poza ich oczekiwania w najlepszym tego znaczeniu! Gwarantujemy, że opuszczając nasz salon, poczujesz się nie tylko zadowolony z efektów naszej pracy, ale również zainspirowany do pielęgnowania swojego wizerunku każdego dnia! Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Poznaj nasz zespół!

Kacper

Agnieszka

Nikol

Patrycja

Zobacz jak do nas trafić:

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Zobacz wnętrze naszego salonu!

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl