Barbershop
The Barber's Knife
Katowice Bażantowo
Cennik

Zapoznaj się z ofertą naszego salonu!

scroluj w dół
Świat pielęgnacji męskiej brody i włosów nie ma przed nami tajemnic. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – barbering to dla nas coś znacznie więcej niż praca, to przede wszystkim prawdziwa pasja i szczera chęć do nieustannego podnoszenia kwalifikacji. Dlatego, odwiedzając The Barber’s Knife, możesz mieć pewność, że wyjdziesz stąd zadowolony i chętnie będziesz do nas wracać. Tym bardziej, że ceny usług w naszym salonie nie są wygórowane.

Profesjonalny barber w Katowicach – cennik

Poniżej przedstawiamy szczegółowe koszty usług podstawowych, dodatkowych, jak i pakietu VIP. Możesz się z nimi zapoznać przed zarezerwowaniem wizyty w salonie, chętnie też udzielimy wszelkich informacji na miejscu. Każde spotkanie rozpoczynamy od rozmowy i konsultacji – dzięki temu poznamy Ciebie i Twoje oczekiwania, a tym samym będziemy mogli zaproponować usługę idealnie wpisującą się w Twoje wymagania. Ceny usług barbera w naszym salonie zaczynają się już od 30 zł, niewiele z nich przekracza 100 zł. Co więcej, przy łączeniu usług można liczyć na korzystniejsze warunki cenowe. Proponujemy między innymi strzyżenie męskie, trymowanie brody, a także cover włosów lub brody, strzyżenie i pełne golenie brody (brzytwą), golenie głowy, koloryzację, aplikację ampułki stymulującej porost włosów, ale nie tylko. Znajdziesz u nas również rzadko spotykane w innych salonach barberskich świecowanie uszu czy depilację woskiem nosa bądź uszu. Jak widać, jest w czym wybierać!

The Barber’s Knife – barber dla każdego

Oprócz standardowych i dodatkowych usług oferujemy także pakiet VIP. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla siebie, jak i bliskiej osoby – dostępna jest również realizacja w formie bonu. W zakres takiego zestawu dla prawdziwego mężczyzny wchodzi strzyżenie włosów i brody, gorący ręcznik, maska nawilżająca na twarz, stymulująca porost włosów ampułka, a także woskowanie i świecowanie. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i zakresem usług oraz do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

Barbershop
Katowice
The Barber's Knife

Umów się na wizytę!

Adres: Bażantów 6a/1a, 40-668 Katowice
Telefon: 730 740 746

Barber

Strzyżenie męskie
90 zł
Trymowanie brody
55 zł
Strzyżenie + trymowanie brody (combo)
140 zł

Cover włosów
Wyrównanie kolorytu włosów
65 zł
Cover brody
Wyrównanie koloru brody
50 zł
Cover combo
Wyrównanie kolorytu włosów i brody
80 zł
Strzyżenie + pełne golenie brody (brzytwą)
150 zł
Depilacja woskiem nosa
15 minut
30 zł
Depilacja woskiem uszu
20 minut
30 zł
Świecowanie uszu
30 minut
50 zł
Ampułka
Stymulująca porost włosów
35 zł
Golenie głowy
Gorący ręcznik + golenie
80 zł
Golenie brody
Gorący ręcznik + golenie
70 zł
Koloryzacja
Rozjaśnianie włosów + tonowanie
150 – 200 zł
Tonowanie włosów
Odświeżenie koloru
55 zł

Usługa VIP (Strzyżenie włosów + broda (brzytwa) + gorący ręcznik +maska nawilżająca na twarz firmy Depot + ampułka na porost włosów + woskowanie + świecowanie)
+ brody (brzytwą) + gorący ręcznik + maska nawilżająca na twarz firmy Depot + ampułka stymulująca porost włosów + woskowanie + świecowanie
250 zł

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl