Barbershop
The Barber's Knife
Katowice Bażantowo
Cennik

Zapoznaj się z ofertą naszego salonu!

scroluj w dół
Świat pielęgnacji męskiej brody i włosów nie ma przed nami tajemnic. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – barbering to dla nas coś znacznie więcej niż praca, to przede wszystkim prawdziwa pasja i szczera chęć do nieustannego podnoszenia kwalifikacji. Dlatego, odwiedzając The Barber’s Knife, możesz mieć pewność, że wyjdziesz stąd zadowolony i chętnie będziesz do nas wracać. Tym bardziej, że ceny usług w naszym salonie nie są wygórowane.

Profesjonalny barber w Katowicach – cennik

Poniżej przedstawiamy szczegółowe koszty usług podstawowych, dodatkowych, jak i pakietu VIP. Możesz się z nimi zapoznać przed zarezerwowaniem wizyty w salonie, chętnie też udzielimy wszelkich informacji na miejscu. Każde spotkanie rozpoczynamy od rozmowy i konsultacji – dzięki temu poznamy Ciebie i Twoje oczekiwania, a tym samym będziemy mogli zaproponować usługę idealnie wpisującą się w Twoje wymagania. Ceny usług barbera w naszym salonie zaczynają się już od 30 zł, niewiele z nich przekracza 100 zł. Co więcej, przy łączeniu usług można liczyć na korzystniejsze warunki cenowe. Proponujemy między innymi strzyżenie męskie, trymowanie brody, a także cover włosów lub brody, strzyżenie i pełne golenie brody (brzytwą), golenie głowy, koloryzację, aplikację ampułki stymulującej porost włosów, ale nie tylko. Znajdziesz u nas również rzadko spotykane w innych salonach barberskich świecowanie uszu czy depilację woskiem nosa bądź uszu. Jak widać, jest w czym wybierać!

The Barber’s Knife – barber dla każdego

Oprócz standardowych i dodatkowych usług oferujemy także pakiet VIP. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla siebie, jak i bliskiej osoby – dostępna jest również realizacja w formie bonu. W zakres takiego zestawu dla prawdziwego mężczyzny wchodzi strzyżenie włosów i brody, gorący ręcznik, maska nawilżająca na twarz, stymulująca porost włosów ampułka, a także woskowanie i świecowanie. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i zakresem usług oraz do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

Barbershop
Katowice
The Barber's Knife

Umów się na wizytę!

Adres: Bażantów 6a/1a, 40-668 Katowice
Telefon: 730 740 746

Barber

Strzyżenie męskie
100 zł
Trymowanie brody
60 zł
Combo
Strzyżenie + trymowanie brody
150 zł
Combo + kontury brzytwą
170 zł
Strzyżenie maszynką
70 zł
Boki – maszynka
60 zł
Combo
Maszynka głowa + trymowanie brody
120 zł

Cover włosy + modelowanie
Wyrównanie koloru włosów
105 zł
Cover włosy + strzyżenie
Wyrównanie koloru włosów
160 zł
Cover broda
Wyrównanie koloru brody
60 zł
Cover combo
Wyrównanie koloru włosów i brody
90 zł
Golenie głowa
Kompres, golenie, masaż głowy
90 zł
Golenie broda
Kompres, golenie, masaż twarzy
80 zł
Strzyżenie + pełne golenie brody
160 zł
Depilacja woskiem nosa
30 zł
Depilacja woskiem uszu
30 zł
Świecowanie
Konchowanie uszu
50 zł
Masaż głowy + ampułka stymulująca wzrost + kompres
50 zł
Koloryzacja
Rozjaśnianie włosów + tonowanie
180 – 260 zł
Tonowanie
Odświeżanie koloru
60 zł
Modelowanie męskie
40 zł
Infuzja tlenowa
Zabieg trychologiczny + modelowanie męskie
140 zł
Infuzja tlenowa
Zabieg trychologiczny + strzyżenie męskie
195 zł
Infuzja tlenowa
Zabieg trychologiczny + combo
240 zł

Usługa VIP
strzyżenie włosów + broda (brzytwa) + gorący ręcznik + maska nawilżająca na twarz firmy Depot + ampułka na porost włosów + woskowanie + świecowanie
260 zł

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl