scroluj w dół

Barbershop
Katowice
The Barber's Knife

Umów się na wizytę!

Adres: Bażantów 6a/1a, 40-668 Katowice
Telefon: 730 740 746

The Barber’s Knife

Witamy Cię w całkowicie męskim klimacie. Stworzyliśmy to miejsce przede wszystkim z myślą tylko o mężczyznach.
Wiemy, że każdy facet ma indywidualne potrzeby i wymagania co do stylizacji włosów i brody, dlatego u nas odnajdzie się każda osobowość.

Niezależnie od tego czy jesteś prawdziwym vikingiem z krwi i kości, dżentelmenem pod krawatem czy młodzieżowym freakiem. Dla nas najważniejsze jest abyś czuł się komfortowo i zostawił wszelkie swoje troski na zewnątrz.

Wprowadzimy Cię w prawdziwie męski klimat, przy którym możesz wyluzować i napić się wyśmienicie aromatycznej kawy. Możesz poczytać czasopismo jak za starych dobrych czasów lub dowiedzieć się czegoś o nas. Wybór należy do Ciebie.

Jedyne o czym musisz pamiętać przekraczając próg naszego barber shopu, to:

 • po pierwsze: świadczymy usługi na najwyższym poziomie i nasze kwalifikacje oraz umiejętności są ponadprzeciętne. Dlaczego? Zapraszamy do poznania naszego zespołu.
 • po drugie: świadczymy usługi, które są rzadko spotykane w innych salonach takie jak:
  • świecowanie uszu
  • woskowanie nosa/uszu
  • masaż głowy/twarzy
  • koloryzacje, dekoloryzacje, tonowanie
  • cover brody i włosów

Znajdziesz u nas usługi, które są rzadko kiedy dostępne są w innych salonach barberskich: świecowanie uszu, woskowanie nosa/uszu, masaż głowy/twarzy, koloryzacje, dekoloryzacje, tonowanie oraz cover brody i włosów.

Cena tej usługi to 50 zł, pełen cennik dostępny jest pod tym: cennik.

Na miejscu w salonie (Bażantów 6a/1a, Katowice), a także online poprzez naszą autorską aplikację, która dostępna jest w AppStore i Sklepie Play lub poprzez stronę www.bukka.pl.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 18:00

e-mail: thebarbersknife@gmail.com

Zespół
Dobry
barber
- The Barber's Knife

Co nas wyróżnia? Dlaczego jesteśmy ponadprzeciętni?

Miłość do Barberingu. Zawód Barbera dla każdego z nas jest wyjątkowy i stanowi integralną część naszych osobowości. Jesteśmy Barberami, bo kochamy ten zawód. To pasja powoduje, że chcemy rozwijać się każdego dnia i dążymy do udoskonalania posiadanych umiejętności. Inspiracje i wiedzę czerpaliśmy  uczestnicząc w szkoleniach prestiżowych Akademii: Berendowicz & Kublin, Mistrza Świata Piotra Staszewskiego, YES Edukacja Kamila Cesarskiego, Leszka Czajki, Vidal Sassoon czy The Oldschool Barber Academy.

Każdy klient jest dla nas nowym odkryciem. Dbamy o każdy szczegół. Staramy się dobierać stylizacje, które idealnie ukazują osobowość i mocne strony każdego mężczyzny.  

Czekamy na Ciebie na pokładzie naszego barber shopu The Barber’s Knife. Oddaj się w nasze ręce a gwarantujemy, że wyjdziesz zadowolony! 

Poznaj nasz zespół!

Karolina

Paulina

Martyna

Izabella

Dominik

Zobacz jak do nas trafić:

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Zobacz wnętrze naszego salonu!

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl