salony fryzjerskie
Berendowicz & kublin

Sieć salonów Berendowicz&Kublin to ekskluzywne wnętrza i zaaranżowane ze smakiem przestrzenie, które docenią miłośnicy dobrego designu.
Nasi Klienci mogą zrelaksować się w nastrojowo oświetlonych pomieszczeniach,
z muzyką w tle, które tworzą wyjątkową atmosferę.

NEWSLETTER: Otrzymuj najświeższe informacje dotyczące promocji, produktów oraz usług i poznaj najnowsze trendy!

Franczyza
– pomysł na
Twój własny
biznes!

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!

Katarzyna Glinka

tel. 604 454 556
e-mail: akademia@berendowicz-kublin.pl

Świat należy do odważnych, dlatego chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła! Jeśli marzysz o własnej firmie, ale jednocześnie boisz się, że nie uda Ci się pozyskać Klientów, to idealnym rozwiązaniem jest franczyzna. Z naszą pomocą założysz swój własny biznes i to pod szyldem znanej i prestiżowej marki, jaką jest Berendowicz & Kublin.

Szereg nowych możliwości


Salony Berendowicz & Kublin mają ukształtowaną renomę i mnóstwo zadowolonych Klientów w całej Polsce, dlatego prowadzenie salonu fryzjerskiego lub barbershop pod naszą marką przyniesie Ci wiele korzyści.

Franczyza to doskonałe rozwiązanie! Nie tylko możesz korzystać ze znaku firmowego i posługiwać się renomowanym i cenionym brandem, ale również otrzymujesz niezbędną dawkę wiedzy w pigułce. Chętnie zapewnimy Ci również odpowiednie wsparcie techniczne i handlowe, co więcej, będziesz mógł uczestniczyć również w szkoleniach, na których wspólnie rozwijamy nowe umiejętności. Nie zwlekaj! Rozwiń swój biznes i stwórz swój salon pod szyldem Berendowicz & Kublin.

S jak Sieć, S jak Siła, S jak Sukces

Siła marki Berendowicz & Kublin opiera się na profesjonalizmie zaangażowanych w nią ludzi. To wydajny i świetnie funkcjonujący organizm, który z roku na rok się rozrasta. Stań się częścią sieci, wpisz się w jej sukces, czerp z niej siłę. Podpisując umowę franczyzową zostaniesz jednym z nas.

O tym, jak cudzy biznes przekuć na własny

Uwielbiamy zarażać innych naszą pasją, bo kochamy to co robimy, a sieć salonów Berendowicz & Kublin to miejsce, które z pewnością Ci się spodoba! Chętnie dzielimy się naszym już prawie 20-letnim doświadczeniem, a ogromny sukces w branży, zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy i wytrwałości. Nasze umiejętności zdobywaliśmy stopniowo, podczas wielu kursów i szkoleń na całym świecie. Na włosach znamy się jak nikt inny, a przy tym posiadamy świetną strategię zarządzania salonem i chętnie Ci o niej opowiemy!

Zbuduj swój biznes z naszą pomocą

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie metod i technik osiągania zysków oraz zarządzania salonem. Natomiast zdobyte przez lata doświadczenie, sprawia, że umiemy dobrze łączyć teorię z praktyką. Chętnie podzielimy się z Tobą naszymi umiejętnościami i przekażemy solidną dawkę wiedzy – w przystępnej formie. Każdy przyszły fryzjer musi znać metody i techniki osiągania zysków i nauczyć się zarządzania salonem. Zgłaszając się do nas, zyskasz niezbędny do pracy warsztat i dowiesz się co robić i jak działać, żeby przyciągnąć nowych Klientów.

Wskazówki na dobry początek

Zacząć należy od odpowiedniej lokalizacji na salon fryzjerski, a więc miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal w centrum miasta lub galerii handlowej o minimalnej powierzchni 60 m2 byłby optymalnym rozwiązaniem. Franczyzobiorca otrzymuje podręcznik „know-how”, czyli komplet niezbędnych informacji na temat zarządzania salonem, marketingu i finansów. Dodatkowo fryzjerzy przechodzą cykl praktycznych szkoleń z zakresu obsługi klienta, technik strzyżeń i koloryzacji. Przed otwarciem salonu odbywa się także szkolenie wprowadzające dla właściciela bądź menadżera, a także recepcjonistki. Szkolenia te są odpłatne. W przypadku otwarcia salonu Berendowicz & Kublin zwrotu zainwestowanych kosztów można spodziewać się w ciągu dwóch lat. Choć niewykluczone, że Tobie ten cel uda się osiągnąć wcześniej.

Liczby nie kłamią

Już na starcie franczyzobiorca zyskuje, ponieważ koszty związane z promocją oraz reklamą, bez których nowa działalność nie może się obejść, są ograniczone do minimum. Jednak największą zaletą wejścia we franczyzę jest maksymalne zredukowanie ryzyka niepowodzenia przedsięwzięcia. Z prowadzonych badań wynika, że tylko 5% ze wszystkich punktów powstających na zasadzie franczyzy kończy się fiaskiem. Biorąc pod uwagę, że 50% nowo powstałych firm zamyka swoją działalność w pierwszym roku, jest to liczba, która pozwala franczyzobiorcy spać spokojnie.

Franczyza – zysk już na starcie!

Zapraszamy do kontaktu:
Katarzyna Glinka
manager sieci
tel. kom.: 604 454 556
akademia@berendowicz-kublin.pl

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl