Salon fryzjerski
Berendowicz&Kublin
Sosnowiec
Jesteśmy kreatorami nowych trendów.
umów się na wizytę
scroluj w dół

Fryzjer
Sosnowiec
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Warneńczyka 2, 41-200 Sosnowiec
Telefon: 730 755 705‬

Salon fryzjerski – Sosnowiec

Jest w Sosnowcu sporo miejsc wartych uwagi – na przykład salon fryzjerski Berendowicz & Kublin przy ul. Warneńczyka. Właśnie tu zebrał się zespół, który tworzą osoby o różnych charakterach. Łączy nas jednak wspólna idea – że bycie fryzjerem to coś zdecydowanie więcej niż wykonywanie profesji. To także realizowanie pasji i mierzenie się z coraz nowymi wyzwaniami. Stawiamy na kreatywność, jednocześnie wspierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Oferujemy strzyżenie damskie i męskie. Paniom polecamy również czesanie, koloryzację, a także zabiegi kosmetyczne.

Koloryzacja

Świat wydaje nam się nieraz trochę zbyt szary. Ale możemy go ubarwić – choćby kolorem swoich włosów. Zmieńmy subtelnie jego odcień, aby postawić na nowy wygląd, wprowadzić innych w podziw, i przede wszystkim czuć się świetnie w nowej fryzurze.

Modelowanie i Stylizacja

Trzymając rękę na pulsie, znamy najnowsze trendy w dziedzinie sztuki fryzjerskiej. Pozwala nam to tworzyć modne i oryginalne kreacje. Posługujemy się również takimi technikami jak baleyage, ombre / sombre, flamboyage.

Czesanie i Pielęgnacja

Wypielęgnowane włosy łatwiej poddają się czesaniu oraz innym zabiegom. Poprzez dobrze dobrane preparaty Twoje włosy odżyją, wzmocnią się i będą lśnić jak dawniej!

Z szacunkiem do Ciebie i Twoich włosów

Zależny nam i na tym, aby czas spędzony u nas upłynął Ci w dobrym nastroju. Dlatego podchodzimy do pełnionych obowiązków z należytą dozą kultury.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 09:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 14:00

e-mail: sosnowiec@berendowicz-kublin.pl

Cena zależna jest od indywidualnych ustaleń, natomiast koloryzacja 1 kolor to cena od 160 zł.

Tak, oczywiście, wizytę umówić można na dwa sposoby poprzez naszą autorską aplikację, która dostępna jest w AppStore i Sklepie Play lub poprzez stronę www.bukka.pl.

Przy ulicy Warneńczyka 2 w Sosnowcu. Czynny w godzinach poniedziałek-piątek: 09:00 – 20:00 oraz sobota: 08:00 – 14:00.

Zobacz jak do Nas trafić

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Instagram

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl