Salon fryzjerski
Berendowicz&Kublin
Sosnowiec
Jesteśmy kreatorami nowych trendów.
umów się na wizytę
scroluj w dół

Fryzjer
Sosnowiec
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Warneńczyka 2, 41-200 Sosnowiec
Telefon: 730 755 705‬

Salon fryzjerski – Sosnowiec

Jest w Sosnowcu sporo miejsc wartych uwagi – na przykład salon fryzjerski Berendowicz & Kublin przy ul. Warneńczyka. Właśnie tu zebrał się zespół, który tworzą osoby o różnych charakterach. Łączy nas jednak wspólna idea – że bycie fryzjerem to coś zdecydowanie więcej niż wykonywanie profesji. To także realizowanie pasji i mierzenie się z coraz nowymi wyzwaniami. Stawiamy na kreatywność, jednocześnie wspierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Oferujemy strzyżenie damskie i męskie. Paniom polecamy również czesanie, koloryzację, a także zabiegi kosmetyczne.

Metamorfoza w salonie fryzjerskim Berendowicz & Kublin

Jeśli pragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie, skieruj swoje kroki do naszego salonu fryzjerskiego w Sosnowcu. Nasi styliści fryzur mają głowy pełne pomysłów i zaproponują idealne dla Ciebie cięcie, koloryzację, pielęgnację lub upięcie. Niezależnie od tego, czy stawiasz na małe zmiany, czy też na zjawiskową metamorfozę — nasi fryzjerzy chętnie Ci w tym pomogą.

Jak przebiega metamorfoza w naszym salonie w Sosnowcu?

Dobry fryzjer dba nie tylko o perfekcyjne wykonanie zabiegu. Równie ważna jest miła atmosfera i zaufanie klienta, który powierza nam swoje włosy. W salonie fryzjerskim Berendowicz & Kublin możesz poczuć się jak na spotkaniu z przyjaciółmi. Chętnie z Tobą porozmawiamy, wysłuchamy Cię i na podstawie tego, co nam powiesz i co sami zaobserwujemy, zaproponujemy najlepsze dla Ciebie zabiegi. Marzy Ci się spektakularna metamorfoza? W takiej sytuacji dopasujemy do Ciebie odpowiednią koloryzację lub cięcie — albo obie te usługi! A może wolisz drobne zmiany? Wówczas z pewnością zachwycą Cię nasze rytuały pielęgnacyjne oraz odświeżenie fryzury przez koloryzację dającą naturalny efekt lub delikatne cięcie.

Czekamy na Ciebie w salonie fryzjerskim Sosnowcu przy ulicy Warneńczyka. Pamiętaj, żeby wcześniej umówić dogodny termin wizyty oraz zarezerwować dla nas trochę więcej czasu — żebyśmy mogli się dobrze poznać i zaplanować Twoją metamorfozę. Nie musisz obawiać się efektu, ponieważ mamy tylko dobrych fryzjerów, którzy zaskakują profesjonalizmem i potrafią dopasować zabieg do klienta.

Świat wydaje nam się nieraz trochę zbyt szary. Ale możemy go ubarwić – choćby kolorem swoich włosów. Zmieńmy subtelnie jego odcień, aby postawić na nowy wygląd, wprowadzić innych w podziw, i przede wszystkim czuć się świetnie w nowej fryzurze.

Trzymając rękę na pulsie, znamy najnowsze trendy w dziedzinie sztuki fryzjerskiej. Pozwala nam to tworzyć modne i oryginalne kreacje. Posługujemy się również takimi technikami jak baleyage, ombre / sombre, flamboyage.

Wypielęgnowane włosy łatwiej poddają się czesaniu oraz innym zabiegom. Poprzez dobrze dobrane preparaty Twoje włosy odżyją, wzmocnią się i będą lśnić jak dawniej!

Zależy nam i na tym, aby czas spędzony u nas upłynął Ci w dobrym nastroju. Dlatego podchodzimy do pełnionych obowiązków z należytą dozą kultury.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Cena zależna jest od indywidualnych ustaleń, natomiast koloryzacja 1 kolor to cena od 160 zł.

Tak, oczywiście, wizytę umówić można na dwa sposoby poprzez naszą autorską aplikację, która dostępna jest w AppStore i Sklepie Play lub poprzez stronę www.bukka.pl.

Przy ulicy Warneńczyka 2 w Sosnowcu. Czynny w godzinach poniedziałek-piątek: 09:00 – 20:00 oraz sobota: 08:00 – 14:00.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 09:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 14:00

e-mail: sosnowiec@berendowicz-kublin.pl

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Nasza wspólna sosnowiecka przygoda z marką Berendowicz&Kublin rozpoczęła się w 2009 roku i trwa po dziś dzień. Nasz salon to miejsce gdzie nasi fryzjerzy realizują swoje zawodowe marzenia i marzenia swoich Klientek o pięknych i wypielęgnowanych włosach. Aby nadążyć za nowoczesnymi trendami we fryzjerstwie uczestniczymy w sieciowych autorskich szkoleniach B&K jak również tych organizowanych na rynku krajowym i międzynarodowym. Stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Poznaj nasz zespół!

Zosia

Ludzie często pytają czy ta praca od zawsze była moją pasją? Moja przygoda z fryzjerstwem zaczęła się w wieku 15 lat, wtedy był to raczej "zawodowy eksperyment", który z czasem przerodził się w coś więcej - i tak pozostało do dzisiaj. Od dziecka lubiłam coś tworzyć własnymi rękoma, a fryzjerstwo jest formą sztuki, która na to pozwala. Uwielbiam ciąć i ciąć 🙂 A także to cięcie pokolorować...

Ania

Po ukończeniu szkoły nie miałam już żadnych wątpliwości, że fryzjerstwo to moje życie, moja miłość i moja pasja. Od tego czasu stale podnoszę swoje umiejętności, aby pozostać dobrą i fachową stylistką, spełniającą Państwa oczekiwania. Zawsze dążę do perfekcji we wszystkim, co robię - a jeśli można to połączyć z życiową pasją - to czy można chcieć czegoś więcej? Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Nigdy nie działam szablonowo, ponieważ każdy jest inny. Tworzenie wizerunku klienta jest dużym wyzwaniem, ale też tym, co uwielbiam robić. Zadowolenie klientów i ich uśmiech dają niesamowitą energię do dalszego rozwoju i satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Adrian

Jestem absolwentem szkoły fryzjerskiej w Katowicach, gdzie od samego początku uczyłem się zawodu od najlepszych, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Fryzjerstwo to dynamicznie rozwijająca się branża, dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności. Uważam, że fryzura to element naszej kreacji, która może okazywać naszą osobowość. Na swoim koncie mam dwa konkursy fryzjerskie, na szczeblu wojewódzkim, na których zająłem trzecie miejsce. Jestem prawdziwym rzemieślnikiem z duszą artysty, przez co stawiam na samodoskonalenie. Zadowoleni klienci dają mi satysfakcję i najbardziej motywują do dalszej pracy 🙂

Angelina

Z salonem Berendowicz & Kublin jestem związana od 2010 roku. Uwielbiam koloryzacje, bawić się kolorami. Oddając się w moje ręce na pewno poczujesz się bezpiecznie, oczywiście nie wszystkie kolory są łatwe, ale małymi krokami dojdziemy do celu, żeby zminimalizować pogorszenie struktury włosa. Trzymając nożyczki w ręce, czuję się jak czarodziej. Każdą fryzurę dobieram indywidualnie do potrzeb klienta.

Zobacz jak do nas trafić:

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl