scroluj w dół

Fryzjer
Kraków
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Szeroka 38, 31-053 Kraków
Telefon: (12) 422 01 07

Salon fryzjerski – Kraków

Kraków słynie z atrakcji i miejsc, które należy odwiedzić – jednym z nich jest salon fryzjerski Berendowicz & Kublin przy ul. Szerokiej. Właśnie tutaj jednostki o różnych charakterach połączyły się w zgrany zespół. Wiąże nas myśl, że zawód fryzjera to coś więcej niż profesja. Naszym zdaniem fryzjerstwo bardzo blisko sąsiaduje ze sztuką. Albo wręcz nią jest.

Przedstawiamy bogatą ofertę. Paniom oferujemy strzyżenie, koloryzację, stylizację. A panów zapraszamy na fotel balwierski!

Koloryzacja

Naszła Cię myśl, że warto coś zmienić w życiu? Może dobrze zacząć od koloru włosów. Rozjaśnij je lub przyciemnij o kilka tonów. Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem baleyage czy sombre / ombre, skonsultuj się z nami. Na pewno doradzimy Ci najlepszy wybór, nie dzieląc włosa na czworo!

Modelowanie i Stylizacja

Z jednej strony bazujemy na sprawdzonych technikach, z drugiej – nadążamy za najnowszymi trendami i nowinkami z dziedziny sztuki fryzjerskiej. Zmiana w uczesaniu, większa czy mniejsza, poprawi Twoje samopoczucie i pozwoli pełniej wyrazić siebie i swój unikatowy styl!

Czesanie i Pielęgnacja

Umiejętne uczesanie podkreśli rysy i kształt twarzy, a także wydobędzie z Twojej urody to, co najlepsze. Wcześniej popracujemy nieco nad kondycją włosów, odżywiając je poprzez rytuał pielęgnacyjny. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, by wejść w przyjemny nastrój.

Z szacunkiem do Ciebie i Twoich włosów

Chodzi nam nie tylko o to, aby zadowoliła Cię fryzura. Dokładamy starań, aby obsługiwać Klientów ze staranną kulturą. To będzie dla Ciebie miło spędzony czas.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 09:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 16:00

e-mail: szeroka38@berendowicz-kublin.pl

Zobacz jak do Nas trafić

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl