scroluj w dół

Fryzjer
Warszawa
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Złota 48/54, 00-120 Warszawa
Telefon: (22) 890 77 67

Salon fryzjerski – Warszawa Złota

W Warszawie jest wiele godnych odwiedzenia lokalizacji – zalicza się do nich salon fryzjerski Berendowicz & Kublin przy ul. Złotej. W tym miejscu technika fryzjerska łączy się z artystycznym powołaniem. Być fryzjerem czy stylistą fryzur to dla nas coś więcej niż zawód. To raczej rodzaj powołania, któremu z radością i przyjemnością się oddajemy. Jako zespół osobowości oferujemy Ci szeroką paletę usług. Obsługujemy kobiety i mężczyzn. Paniom poza strzyżeniem proponujemy m.in. keratynowe prostowanie włosów. Panów zapraszamy na fotel barberski!

Jak by tu ubarwić świat? Dobrze zacząć od włosów. Czasem wystarczy subtelna zmiana odcienia, innym razem wskazana jest kolorowa rewolucja. Może to być jeden kolor, ale również więcej, na przykład trzy. Czy farba nie będzie groźna dla wrażliwych włosów? Bez obaw, używamy wyłącznie technik bezpiecznych dla ich struktury!

Modelujemy i stylizujemy włosy przy okazji strzyżenia. Lecz, jeśli chcesz, wykonamy to w formie odrębnej usługi. Zapoznamy się z oczekiwaniami, by zaproponować najlepszą dla Ciebie i Twoich włosów stylizację. Podkreślimy tak Twoją urodę, uwzględniając nie tylko kształt twarzy, ale przede wszystkim osobowość! Z jednej strony opieramy się na doświadczeniu, a z drugiej – śledzimy panujące trendy.

Chcemy wyglądać pięknie na szczególne okazje ii przyciągać wzrok zachwyconego otoczenia. Sprawi to nowe uczesanie, który doda Twoim włosom powabu. Oferujemy zarówno tradycyjne formy czesania jak i te należące do “ostatniego krzyku mody”.

W pełni respektujemy naszych Klientów. Dbamy nie tylko o to, aby był zadowolony z nowej fryzury. Zależy nam i na tym, aby wizyta u nas przebiegła w miłej atmosferze. Podchodzimy do naszych obowiązków z nieodzowną kulturą. A miłym dodatkiem jest odprężająca muzyka oraz wystrój salonu.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Tak, poprzez naszą autorską aplikację (App Store i Google Play) lub stronę www.bukka.pl/bkzlota48.

Specjalizujemy się m.in. w fryzurach damskich, strzyżeniu męskim, farbowaniu włosów, keratynowym prostowaniu włosów, FIBERplex czy pielęgnacji włosów. Wszystkie usługi, które świadczymy w salonie opisane zostały są na naszej stronie.

W tygodniu poniedziałek-piątek: 09:00–21:00 oraz sobota: 10:00–17:00.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 09:00 – 21:00
sobota: 10:00 – 17:00

e-mail: recepcja.zlota48@berendowicz-kublin.pl

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni i kreatywni ludzie. Fryzjerstwo dla nich to nie tylko zawód, ale pasja.

Specjalizują się w strzyżeniach, koloryzacjach, stylizacjach, ale największą wartością jest dla nich zadowolenie klienta.

To ludzie są dla ich inspiracją. Lubią łączyć doświadczenie z nowymi trendami.

Usługi

Poznaj nasz zespół! - Warszawa Złota

Agnieszka - fryzjerka/stylistka

Cześć, jestem Agnieszka. Kiedy byłam nastolatką, robiłam koleżankom różnego rodzaju warkocze, kucki i obcinałam fantazyjnie grzywki (z różnym efektem końcowym). Kiedy po kilku latach poszłam do szkoły fryzjerskiej od razu wiedziałam, że jestem w odpowiednim miejscu. We fryzjerstwie cenię sobie estetyczność i unikatowość wykonania każdej fryzury, wolność eksperymentów kolorami i zabawę z cięciem. Mam otwarty umysł na wizje klientów, więc zawsze tworzymy zgrany team. P.S. Poza pracą interesuję się rozwojem osobistym, psychologią, ukochanym tańcem oraz maluję obrazy akrylami.

Martyna - fryzjerka/stylistka

Fryzjerstwo to moja miłość, towarzyszyła mi w zasadzie od dzieciństwa. Zawsze wiedziałam, że to będzie moja praca, którą szczerze uwielbiam. Od 11 lat czynnie pracuję w zawodzie. Lubię się rozwijać, dlatego też biorę udział w różnych szkoleniach. Praca z ludźmi daje mi olbrzymią satysfakcję, a najlepszą nagrodą jest zadowolenie klienta.

Kacper - fryzjer/stylista

Cześć. Jestem zwykłym facetem, który w młodym wieku zainspirował się Antonim Cierplikowskim, przez co zakochał się w fryzjerstwie. Od najmłodszych lat wiedziałem co chcę robić w życiu. Marzyłem by zostać fryzjerem. Bardzo lubię naturalne koloryzacje oraz klasyczne strzyżenia. Chętnie zadbam o Twój nowy wizerunek i dobre samopoczucie. Ja swoje marzenie spełniłem - teraz to z Wami chcę spełniać marzenia o pięknych włosach. Prywatnie maluję portrety i obrazy. P.S. Razem zdziałamy cuda.

Janek - fryzjer/stylista

Janek to stylista fryzur i kolorów, w branży już od 16 lat. Miłośnik fryzur wygodnych i użytkowych, nie wymagających dużego wysiłku do odtworzenia fryzury w domu. Kolorysta kochający urozmaicone, przestrzenne koloryzacje. Instruktor męskiego fryzjerstwa, twórca indywidualnych cięć, dostosowany do potrzeb i osobowości Klienta. Jego praca opiera się na najnowszych trendach i technikach, dlatego też stale się doskonali i śledzi najnowsze trendy w świecie fryzjerstwa.

Alesia - fryzjerka/stylistka

Cześć, mam na imię Alesia, od dziecka uwielbiałam bawić się włosami. Swoją pasję przeniosłam do teraźniejszości i od 5 lat zajmuję się włosami profesjonalnie w salonie. Najwięcej radości sprawiają mi strzyżenia męskie oraz koloryzacje wielotonowe. Najbardziej w swojej pracy lubię, gdy na twarzy klienta widzącego efekt końcowy tworzonej fryzury maluje się uśmiech.

Aneta - fryzjerka/stylistka

Aneta to fryzjerka z 20-letnim doświadczeniem, oddana sztuce fryzjerskiej z pasją i zaangażowaniem. Swoje pierwsze kroki stawiała w salonie fryzjerskim Dessange – Campiegne Francja. Specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach damskich i męskich, dbając o to aby każdy klient oraz każda klienta opuszczali salon z uśmiechem na twarzy.

Natalia - recepcja

Zobacz jak do nas trafić:

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Zobacz wnętrze naszego salonu!

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl