Keratynowe prostowanie włosów

Twoje włosy Naszą wizytówką

scroluj w dół

Keratynowe prostowanie włosów Warszawa

 

Profesjonalne, keratynowe prostowanie włosów na świecie znane jest również pod nazwą zabiegu brazylijskiego (Brazilian Keratin Treatment). Zabieg ten ma na celu pełną odbudowę struktury włosa, ich intensywne nawilżenie, odżywienie i wygładzenie. Keratyna aplikowana na włosy przy użyciu wysokiej temperatury (230 stopni Celsjusza) w trakcie zabiegu, to naturalny budulec włosów, odpowiedzialny za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratynowy budulec głęboko wnika w strukturę włosów i dokładnie wypełnia wszelkie ubytki.

Terapia keratynowego prostowania włosów pozwala na przemianę nawet najbardziej zniszczonych i puszących się włosów na idealnie gładkie, lśniące i przede wszystkim idealnie proste. Mówiąc inaczej, jest to doskonała alternatywa dla prostownic oraz sztucznych i chemicznych rozwiązań. Warto zaznaczyć, że zabieg ten jest w 100% bezpieczny dla włosów.

Stosowane w naszym salonie kosmetyki do keratynowego prostowania włosów, oprócz wspomnianej już keratyny zwierają także antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają im niezbędnych składników odżywczych. Co więcej, kwasy tłuszczowe tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną, która zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Dzięki zastosowaniu zabiegu keratynowego prostowania, Twoje włosy uzyskają szansę na powrót do swojego pierwotnego stanu, jakim jest zdrowy i naturalny wygląd. Ponad to, puszczenie się włosów przejdzie do historii i już nigdy nie będziesz musiała się z nim zmierzać.

Zabieg utrzymuje się od 2 do 6 miesięcy, ale możemy ten okres wydłużyć stosując gamę odpowiednich kosmetyków specjalnie przeznaczoną do włosów po zabiegu keratynowym. Keratyna stopniowo wypłukuje się z włosów, a efekt prostowania keratynowego zanika, dlatego zabieg należy powtarzać.

Dlaczego warto skorzystać z usługi keratynowego prostowania włosów?

Jeśli masz dość puszących się włosów i nie chcesz tracić czasu na stylizację, która nie daje efektów, mamy na to sposób. Keratynowe prostowanie to zabieg, który nieustannie zyskuje na popularności i to nie bez powodu. Przede wszystkim, stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów chemicznych – nie niszczy kosmyków. Co więcej, skutecznie je odżywia, nawilża i odbudowuje, sprawiając, że włosy stają się proste i lśniące, a taki efekt utrzymuje się nawet przez kilka miesięcy.

Komu polecamy nasze usługi?

Wszystkim Klientkom, które chcą cieszyć się piękną fryzurą zaraz po wstaniu z łóżka. Doskonale wiemy jak trudne do opanowania potrafią być włosy. Codzienne prostowanie niestety jest czasochłonne, szkodliwe i co gorsza nietrwałe, właśnie dlatego warto wybrać skuteczną i bezpieczną alternatywę. Częsta koloryzacja, promieniowanie UV, zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu – to tylko niektóre z czynników mających wpływ na wygląd włosów. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiednie nawilżanie i odżywianie kosmyków. Zawarte w keratynie składniki skutecznie wzmacniają i regenerują sprawiając, że możesz cieszyć się gładkimi i pełnymi blasku kosmykami.

Z myślą o Klientach

W naszym salonie stawiamy na jakość, dlatego korzystamy ze sprawdzonych kosmetyków. Poza keratyną, oferujemy produkty zawierając wyciągi z roślin, witaminy, ale także antyoksydanty – czyli wszystko co najlepsze dla Twoich kosmyków. Starannie dobrane składniki skutecznie poprawiają kondycję włosów.

Jak wygląda taki zabieg?

Zawsze zaczyna się od dogłębnego oczyszczenia, dlatego włosy myje się kilka razy. Następnie należy delikatnie je podsuszyć i nałożyć keratynę – tutaj ogromne znaczenie ma precyzyjna aplikacja na wąskie pasma. Po nałożeniu keratyny należy odczekać około pół godzin, aby substancja dobrze się wchłonęła. Po tym czasie fryzjer prostuje pasma przy użyciu odpowiednio dopasowanej temperatury. To oczywiście uproszczona procedura, dlatego w razie pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl