Olaplex

Twoje włosy Naszą wizytówką

scroluj w dół

Zabieg z użyciem pielęgnacji Olaplex to doskonały ratunek dla nawet najbardziej zniszczonych włosów. Pielęgnacja ta stworzona została z myślą o rekonstrukcji mostków dwusiarczkowych włosa, które każdego dnia są naruszane poprzez nadmierne suszenie, prostowanie i koloryzację włosów. Olaplex jest jedynym produktem na rynku fryzjerskim, który jest w stanie doskonale odbudować zerwaną strukturę włosa. To przełom w dziedzinie fryzjerstwa!

Jakie korzyści zatem niesie ze sobą pielęgnacja Olaplex? Dzięki kuracji włosy nabierają zdrowego wyglądu, nie łamią się oraz wyglądają na naprawdę piękne i zdrowe. Co więcej, włosy stają się odporne na czynniki zewnętrzne, zmniejsza się ich puszenie, utrzymują nadany im kształt oraz stają się bardziej podatne na ich modelowanie.

Co istotne, produkty Olaplex nie zawierają silikonów, siarczanów, ftalanaów, DEA oraz aldehydów. Pomimo tego, iż zabiegi oparte na produktach Olaplex kojarzą się głównie z usługami rozjaśniania i dekoloryzacji włosów, kosmetyk ten to również doskonałe rozwiązanie do codziennej pielęgnacji. Olaplex można stosować samodzielnie lub też dodać do produktów stosowanych podczas koloryzacji lub dekoloryzacji, celem odżywienia włosów i zachowania ich dobrej kondycji.

Jeśli zatem pragniesz nadać swoim włosom nowe życie, sprawić, by pomimo wielu zabiegów wciąż były piękne, lśniące i odżywione, pielęgnacja Olaplex jest właśnie dla Ciebie! Zadbaj o kondycję swoich włosów z Olaplex już dzisiaj i umów się na wizytę do naszego salonu B&K Warszawa Złota!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl