Fryzjer męski

Twoje włosy Naszą wizytówką

scroluj w dół

Salon B&K Warszawa Złota to ekskluzywne wnętrze oraz zaaranżowane ze smakiem przestrzenie, które z pewnością docenią miłośnicy dobrego designu. Nasi Klienci mogą zrelaksować się w nastrojowo oświetlonych pomieszczeniach, z muzyką w tle, które tworzą wyjątkową atmosferę. Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni i kreatywni ludzie. Fryzjerstwo dla nich to nie tylko zawód, ale pasja. Specjalizują się w strzyżeniach, koloryzacjach, stylizacjach, ale największą wartością jest dla nich zadowolenie klienta. To ludzie są dla ich inspiracją. Lubią łączyć doświadczenie z nowymi trendami.

Strzyżenie jest podstawowym zabiegiem fryzjerskim, dzięki któremu nasi wyspecjalizowani fryzjerzy są w stanie wykreować atrakcyjną i modną stylizację. Stworzenie idealnej i wyjątkowej fryzury męskiej to nie lada wyzwanie dla każdego stylisty. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy to trendy i inspiracje męskiej stylizacji wyznaczane są przez kluczowe i najbardziej znane twarze sportu, show biznesu, mody, filmu czy muzyki.

Eleganckie strzyżenie klasyczne wykonujemy zawsze z największą starannością i precyzją, aby Twój nowy wizerunek był z jednej strony odzwierciedleniem osobowości i temperamentu, z drugiej natomiast idealnie spełniał wymagania codziennych obowiązków. Co więcej, istotnymi wyznacznikami nowego, męskiego wizerunku są zawsze dla naszych stylistów kształt twarzy oraz rodzaj i kondycja włosów.

Wszystkie zabiegi w naszym salonie B&K Warszawa Złota wykonujemy w oparciu i na bazie najwyższej jakości produktów skierowanych do każdego rodzaju męskich włosów.  

© Berendowicz&Kublin 2022 Wykonanie: Getso.pl