Salony fryzjerskie Katowice

Fryzjerzy B&K Katowice​

Stylizacja włosów, która w pełni zadowoli Klienta, to spore wyzwanie! Jeśli od dłuższego czasu szukasz kogoś, kto dobrze odpowie na Twoje potrzeby, to salon Berendowicz & Kublin jest dla Ciebie. Dzięki temu, że fryzjerstwo to nasza pasja jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli taka rekomendacja Ci wystarczy, to koniecznie odwiedź nas w jednym z salonów znajdujących się w Śródmieściu, a jeśli to za mało, sprawdź nasze pozostałe argumenty!

Dobry fryzjer Katowice

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, na co dzień wykonujemy zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie tworząc niezwykłe stylizacje. Działamy z miłości do fryzjerstwa, dlatego w naszym salonie zawsze możecie liczyć na miłą i profesjonalną obsługę! Dlaczego warto wybrać nas? Ponieważ zatrudnieni w salonie pracownicy to osoby, które:

  • Posiadają szereg kwalifikacji, a jednocześnie są niezwykle utalentowani.
  • Łapią doskonały kontakt z Klientami, dzięki czemu chętnie wysłuchają jakie masz oczekiwania, doradzą i wykonają wymarzoną stylizację.
  • Mają wyobraźnię, która jest bardzo ważna w tym zawodzie, a połączona z umiejętnościami daje wyjątkowy pakiet, jaki otrzymasz tylko w naszym salonie.

Jak widać profesjonalizm to nasze drugie imię, bez względu na to jakiego rodzaju usługa Cię interesuje – strzyżenie, stylizacja ślubna, farbowanie, wszystkie z nich wykonamy w naszym salonie. Jako kreatorzy nowych trendów, doskonale wiemy, jak połączyć ze sobą pasję i sztukę. Każdy stylista włosów, ma w sobie coś z artysty, a tworzone przez niego dzieła są niezwykłe! Bez względu na to czy chcesz tylko delikatnie podciąć końcówki czy przejść totalną metamorfozę, chętnie odpowiemy na Twoje potrzeby.

Dobry fryzjer damski Katowice

Salony Berendowicz & Kublin to miejsca, w których nasze usługi świadczymy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Panie zapraszamy na strzyżenie, modelowanie i koloryzację, dzięki niemu staniecie się najlepszą wersją samych siebie. Panom natomiast z pewnością spodobają się usługi barberskie. Z naszą pomocą skutecznie odświeżysz swój wygląd i zyskasz pewność siebie.

Profesjonalne usługi fryzjerskie – Katowice

Klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy szereg kompleksowych usług, które obejmują:

  • Usługi barberskie dla mężczyzn, uwzględniające strzyżenie brody,
  • Tworzenie upięć klasycznych i nowoczesnych na różne okazje,
  • Dekoloryzację oraz farbowanie włosów,
  • Profesjonalne zabiegi – prostowania, kręcenia, jak i trwałej ondulacji.

Jak widać zakres świadczonych usług fryzjerskich jest bardzo szeroki, dlatego nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty i ciesz się pięknymi i lśniącymi kosmykami jeszcze dziś!

Nasi specjaliści oferują pełen zakres usług fryzjerskich, a w tym m.in. koloryzacje, strzyżenia damskie, modelowanie włosów, stylizacja i czesanie okolicznościowe, różnorodne zabiegi pielęgnacyjne. Keratynowe prostowanie, przedłużanie włosów. Strzyżenia męskie, trymowanie brody, usługa Combo.
Na terenie Katowic znajdują się dwa salony fryzjerskie: Św. Jana 5 (lokalizacja) oraz 3-go Maja 30 – Galeria Katowicka (lokalizacja).
Szczegółowy cennik usług dostępny jest na stronie każdego z salonów: Św. Jana cennik oraz Galeria Katowicka cennik. Zapraszamy klientów na darmową konsultację w celu omówienia usługi i oszacowaniu ceny.
© Berendowicz&Kublin 2023 Wykonanie: Getso.pl