Koloryzacja włosów

Lata szkoleń oraz pracy z Klientkami i Klientami o zróżnicowanych oczekiwaniach sprawiły, że jesteśmy w stanie stworzyć idealną koloryzację dopasowaną do każdego typu urody. Blond, sombre, ombre, modern balayage – to tylko niektóre z naszych propozycji! Zapraszamy do zapoznania się z usługami salonu Berendowicz & Kublin w Katowicach.

Zanim przystąpimy do pracy…

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego każde spotkanie zaczynamy od konsultacji oraz analizy włosa. Z chęcią posłuchamy, jakie są Twoje oczekiwania i zaproponujemy rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania i sprawi, że poczujesz się piękniej i pewniej siebie. Wiemy, jak dopasować koloryzację nie tylko do typu urody, ale też Twojego usposobienia – możesz nam zaufać!

Koloryzacja w salonie Berendowicz & Kublin w Katowicach

Lekkie odświeżenie fryzury, a może całkowita metamorfoza? Z chęcią spełnimy Twoje marzenie o idealnych włosach. Wykonujemy zarówno klasyczną koloryzację jedną barwą, jak i kilkoma. Blondy, brązy, odcienie miedziane, koloryzacja globalna, ombre, sombre, modern balayage – to tylko niektóre z naszych propozycji.

Wariacje blond dla najbardziej wymagających

Jednym z ulubionych kolorów naszych Klientek jest bez wątpienia blond. Wcale nas to nie dziwi – bogactwo jego odcieni sprawia, że pasuje do wielu typów urody. Jednocześnie jest to jedna z najbardziej wymagających koloryzacji – na szczęście lubimy wyzwania! Dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie pomóc w wyborze odpowiedniego odcienia oraz stworzyć idealny efekt bez niepożądanych refleksów oraz wydobyć głębię barw. Do koloryzacji blond używamy wyłącznie sprawdzonych produktów rozjaśniających i innych preparatów, które pozwolą nie tylko uzyskać spektakularny efekt wizualny, ale też zadbają o wzmocnienie i odżywienie włosów.

Oczywiście, wykonujemy również inne koloryzacje, nie tylko blond.

A może tak kilka barw/odcieni jednocześnie?

W naszej ofercie znajdziesz też modern balayage – choć technika ta zapewne kojarzy się z odległymi czasami PRL-u, nadal jest popularna, oczywiście w nowej odsłonie! Odpowiednio rozjaśnione włosy, wielowymiarowe tonowanie… Modern balayage to idealna propozycja, jeśli zależy Ci na niebanalnym, a przy tym naturalnym efekcie.

Równie ciekawą opcję stanowi ombre, czyli rozjaśnianie włosów od połowy długości. Mamy tutaj do czynienia z wyraźną rozbieżnością pomiędzy zabarwieniem u nasady a końcówek. Delikatniejszą wersję ombre stanowi soft ombre, czyli sombre. W tej technice rozjaśnione zostają pasemka na całej długości, jednak nierównomiernie, z subtelnymi przejściami kolorystycznymi, co daje bardziej delikatny i naturalny efekt niż w przypadku klasycznego ombre. A może zależy Ci na bardziej spektakularnej metamorfozie? W takiej sytuacji mamy dla Ciebie zmodyfikowane wersje ombre i sombre, jak na przykład Bronde czy Ronze (różnią się połączeniami barw). Jeśli masz ochotę na nieco więcej szaleństwa w postaci różu czy zieleni na głowie, również możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych stylistów.

Koloryzacja i pielęgnacja w jednym

Zawsze podchodzimy kompleksowo do każdego Klienta. Nie rozpoczniemy zabiegu, jeśli nie poznamy Ciebie i Twoich oczekiwań. Starannie dobieramy też produkty, mając na uwadze kondycję Twoich włosów. Wybieramy tylko te preparaty, które zapewnią trwały i satysfakcjonujący efekt, jednocześnie pielęgnując każde pasemko. Dlatego nie musisz się obawiać, że zmiana odcienia włosów wpłynie negatywnie na ich strukturę – profesjonalnie przeprowadzony zabieg z użyciem odpowiednich produktów jest dla nich bezpieczny. Oczywiście, nie zwalnia Cię to z regularnej pielęgnacji po wyjściu z naszego salonu – zanim jednak nas opuścisz, dokładnie wyjaśnimy Ci, o czym należy pamiętać i jak dbać o farbowane włosy, by jak najdłużej cieszyć się ich pięknym, zdrowym wyglądem.

Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania terminu wizyty w salonie Berendowicz & Kublin w Katowicach (ulica św. Jana). Nasi styliści zadbają nie tylko o idealny odcień na Twojej głowie, ale też świetnie samopoczucie.

Polecamy również:
Botoks na włosy
Przedłużanie włosów

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl