Botoks na włosy

Lata doświadczeń w stylizacji i pielęgnacji włosów, a także liczne, profesjonalne szkolenia sprawiają, że nasz zespół potrafi zadbać kompleksowo o każdego klienta. Zaproponujemy nie tylko idealnie dopasowane cięcie, koloryzację czy modelowanie, ale też odpowiednią pielęgnację na przykład w postaci botoksu na włosy. A wszystkie rytuały przeprowadzamy w miłej atmosferze – zadbamy nie tylko o Twoją fryzurę, ale też dobre samopoczucie.

Botoks na włosy w salonie fryzjerskim B&K – św. Jana, Katowice

Zabiegi z użyciem botoksu zazwyczaj kojarzą się z igłami, nakłuwaniem i wstrzykiwaniem toksyny botulinowej pod skórę. W przypadku włosów rytuał ten na szczęście jest całkowicie bezinwazyjny i nie ma nic wspólnego z nakłuwaniem. Nazwa tego pielęgnacyjnego rytuału nawiązuje do popularnego zabiegu nie ze względu na metodę, a efekt w postaci regeneracji i widocznego wygładzenia.

Na czym polega botoks fryzjerski?

Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów pielęgnacyjnych. Polega on na dokładnym umyciu kosmyków specjalistycznym szamponem, który usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz otwiera łuski. Dzięki temu są one odpowiednio przygotowane do najważniejszej części rytuału, tj. aplikacji profesjonalnych preparatów odżywczych, które wnikają głęboko w ich strukturę. Produkty te zawierają najczęściej kwas hialuronowy, kolagen, wyciąg z jagód acai czy też keratynę. Na koniec na włosy nakładany jest preparat zamykający łuski, co pozwala na dogłębne odżywienie. By móc cieszyć się spektakularnym i trwałym efektem, warto powtarzać zabieg co kilka tygodni (wyraźna poprawa kondycji kosmyków jest widoczna zazwyczaj do kilkunastu myć głowy).

Dlaczego warto wybrać botoks na włosy?

Oferowany przez naszych specjalistów rytuał pielęgnacyjny dostarczy Twoim kosmykom wszystko, czego potrzebują, by odzyskać zdrowy, pełny blasku wygląd. Co więcej stają się one gładkie, miękkie, delikatne w dotyku, są łatwiejsze w rozczesywaniu, nie puszą się, są też grubsze i po prostu piękniejsze!

Zabieg ten w naszym katowickim salonie kosztuje 220 zł (dodatkowo należy doliczyć cenę modelowania bądź strzyżenia). Oczywiście zakres usługi zawsze dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę długość i stan kosmyków oraz Twoje oczekiwania – dlatego zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu, gdzie z przyjemnością spełnimy Twoje marzenie o lśniącej i maksymalnie odżywionej fryzurze.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl