Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów Katowice

 

Marzysz o diametralnej zmianie wyglądu? Pragniesz mieć długie, lśniące kosmyki bez poświęcania wielu lat na ich zapuszczanie? W takim razie umów się już dziś na przedłużanie włosów w naszym salonie w Katowicach. Dzięki tej usłudze nie będziesz musiała martwić się o częste podcinanie końcówek, intensywną pielęgnację skóry głowy oraz stosowanie produktów na porost włosów.

 

Przedłużanie włosów w salonie Berendowicz & Kublin w Katowicach

 

Nasi styliści wykonują zabiegi między innymi metodą kanapkową TAPE-ON. Polega ona na wykorzystaniu cienkich taśm silikonowych, na których umieszcza się doczepiane kosmyki i łączy się je z naturalnymi włosami klientki za pomocą specjalnego kleju. Inną z cenionych przez nas metod jest przedłużanie na żywicy Racoon, czyli doklejanie pasm przy użyciu rozgrzewającego aplikatora. Obie usługi zapewniają naturalny i trwały efekt. Którą z nich wybrać? W tym zakresie pomogą nasi specjaliści po ocenie stanu Twojej fryzury oraz zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami.

Zanim zdecydujesz się na przedłużenie swoich włosów, udaj się na konsultację do jednego z naszych fryzjerów, który doradzi Ci, jaki sposób doczepiania będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każda osoba ma inny stan skóry głowy oraz odmienną grubość i wytrzymałość włosów. Im cieńsza i delikatniejsza jest czupryna, tym mniej dopinamy kosmyków. Cena usługi uzależniona jest od wielu czynników i zazwyczaj wynosi od 1400 do 3000 zł. Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj: https://berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-katowice-sw-jana/cennik/
 

Zalecenia po przedłużaniu włosów

 
W naszym salonie w Katowicach stawiamy na kompleksowe usługi. To nie tylko przedłużanie, ale również nadanie nowej fryzurze pięknego kształtu (personalizowanie strzyżenie i modelowanie) oraz pomoc przy dobraniu odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której przez długi czas będziesz mogła cieszyć się pięknymi i długimi kosmykami. Bardzo ważne jest, by po wyjściu z salonu stosować się do indywidualnych zaleceń fryzjera oraz dbać o fryzurę przy użyciu odpowiednich produktów zarówno do pielęgnacji, jak i stylizacji.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl