Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów Katowice

 

Usługa przedłużania włosów jest rozwiązaniem dla wielu kobiet, które pragną mieć długie włosy, jednak nie chcą poświęcać kilku lat na ich zapuszczanie. Dzięki niej nie będziesz musiała martwić się o częste podcinanie końcówek, intensywną pielęgnację skóry głowy oraz stosowanie produktów na porost włosów. Jeśli marzysz o diametralnej zmianie wyglądu, umów się już dziś na przedłużanie włosów w naszym salonie.

 

Przedłużanie włosów – cena 

 

Nim zdecydujesz się na przedłużenie swoich włosów, udaj się na konsultację do jednego z naszych fryzjerów, który doradzi Ci jaki sposób doczepiania będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każda osoba ma inny stan skóry głowy oraz odmienną grubość i wytrzymałość włosów. Im cieńsza i delikatniejsza jest czupryna, tym mniej dopinamy kosmyków. 

W naszym salonie nie tylko przedłużymy Twoje włosy, ale również nadamy nowej fryzurze piękny kształt oraz pomożemy dobrać odpowiednią pielęgnację, dzięki której przez długi czas będziesz mogła cieszyć się pięknymi i długimi włosami.

Cena usługi:

1400 - 3300 zł
© Berendowicz&Kublin 2022 Wykonanie: Getso.pl