Prostowanie keratynowe włosów

Keratynowe prostowanie włosów Katowice

Zabieg keratynowego prostowania jest ratunkiem dla zniszczonych i puszących się włosów, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Jest to również duża oszczędność czasu, ponieważ włosy wystarczy umyć odpowiednimi kosmetykami i je wysuszyć – wtedy jesteś gotowa do wyjścia. Jeśli chcesz by Twoja fryzura przez kilka tygodni wyglądała nienagannie, zdecyduj się na keratynowe prostowanie w naszym salonie!

 

Keratynowe prostowanie włosów – cena

 

Zabieg keratynowego prostowania włosów najlepiej przeprowadzić w profesjonalnym salonie fryzjerskim, w którym doświadczeni styliści z dbałością o szczegóły wykonają usługę. Niestety domowe próby keratynowego prostowania bardzo często kończą się zniszczonymi włosami, które ciężko odratować. Zatem, jeśli nie chcesz martwić się o efekt zabiegu, skorzystaj z naszej oferty.

Co ważne, keratynowe prostowanie to nie tylko zabieg upiększający, ale również regenerujący, ponieważ keratyna zawarta w składzie jest naturalnym budulcem wpływającym pozytywnie na kondycję włosa.

Twoje włosy są trudne w ułożeniu i bardzo często się puszą? W dodatku jesteś posiadaczką loków, a od zawsze marzyłaś o gładkich, prostych włosach? W takim razie to właśnie dla Ciebie jest zabieg keratynowego prostowania włosów. Nie czekaj, tylko już dziś umów się do fryzjera na zabieg.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl