NEWSLETTER: Otrzymuj najświeższe informacje dotyczące szkoleń, promocji i wydarzeń oraz poznaj nowości w branży fryzjerskiej!

NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: Zasubskrybuj nasz oficjalny kanał w serwisie YouTube i zobacz nasze filmy!

Szkolenia
i kursy
fryzjerskie

Informacje o szkoleniu
i zapisy:

Szkoła fryzjerska

Od wielu lat łączymy pracę z pasją i doskonale nam to wychodzi! Dobrze wiemy jak ważne jest posiadanie mentora, który będzie inspiracją do rozwinięcia skrzydeł, dlatego też staramy się być nimi dla naszych uczniów.

Prowadzimy szkolenia fryzjerskie zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży. Wszystkie zajęcia dostosowujemy do potrzeb uczestników, tak aby mogli zyskać jak najszerszą wiedzę. Szkolenia dla fryzjerów są nieustannie wzbogacane o nowoczesne techniki zarówno w zakresie koloryzacji, strzyżenia, a także modelowania, dzięki czemu nasi uczestnicy są na bieżąco z najnowszymi trendami.

Akademia Berendowicz&Kublin to miejsce, w którym nie tylko uczymy, ale również inspirujemy. Zależy nam na tym, aby każdy zdobył jak największe doświadczenie i rozwinął skrzydła.

Zapisz się do Akademii już dziś!

Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z szeroką gamą naszych szkoleń stacjonarnych. Dzielimy się naszą wiedzą również w Internecie – przy pomocy pierwszej w Polsce internetowej platformy fryzjerskiej Step4Hair.

Najbliższe szkolenia

Instagram

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2022 Wykonanie: Getso.pl