BUDZIMY KREATYWNOŚĆ!
ZAJMUJEMY SIĘ WASZĄ EDUKACJĄ OD 20 LAT,
PRZESZKOLILIŚMY JUŻ PONAD 10 000 FRYZJERÓW!

PRACA: Dołącz do naszego zespołu jako Edukator w Akademii Szkoleniowej Berendowicz&Kublin!
NEWSLETTER: Otrzymuj najświeższe informacje dotyczące szkoleń, promocji i wydarzeń oraz poznaj nowości w branży fryzjerskiej!

NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: Zasubskrybuj nasz oficjalny kanał w serwisie YouTube i zobacz nasze filmy!

Szkolenia
i kursy
fryzjerskie

Informacje o szkoleniu
i zapisy:

Szkoła fryzjerska

Od wielu lat łączymy pracę z pasją i doskonale nam to wychodzi! Dobrze wiemy jak ważne jest posiadanie mentora, który będzie inspiracją do rozwinięcia skrzydeł, dlatego też staramy się być nimi dla naszych uczniów.

Prowadzimy szkolenia fryzjerskie zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży. Wszystkie zajęcia dostosowujemy do potrzeb uczestników, tak aby mogli zyskać jak najszerszą wiedzę. Szkolenia dla fryzjerów są nieustannie wzbogacane o nowoczesne techniki zarówno w zakresie koloryzacji, strzyżenia, a także modelowania, dzięki czemu nasi uczestnicy są na bieżąco z najnowszymi trendami.

Akademia Berendowicz&Kublin to miejsce, w którym nie tylko uczymy, ale również inspirujemy. Zależy nam na tym, aby każdy zdobył jak największe doświadczenie i rozwinął skrzydła.

Akademia posiada Certyfikat Jakości Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS SUS 2.0.

Istnieje możliwość uzyskania nawet 100% dofinansowania na Szkolenia w Naszej Akademii

 

Zapisz się do Akademii już dziś!

Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z szeroką gamą naszych szkoleń stacjonarnych. Dzielimy się naszą wiedzą również w Internecie – przy pomocy pierwszej w Polsce internetowej platformy fryzjerskiej Step4Hair.

Jakie szkolenia fryzjerskie oferujemy?

Wybór jest naprawdę szeroki, prowadzimy szkolenia fryzjerskie ze strzyżenia, koloryzacji, tworzenia trwałych ondulacji, upięć, a także kursy barberskie. Jeśli dopiero uczysz się zawodu lub chcesz usystematyzować swoją wiedzę, to wybierz szkolenie IQ Haircut. To na nim poznasz osiem autorskich strzyżeń, dzięki którym nauczysz się tworzyć fryzury zarówno na krótkich, jak i długich włosach. Natomiast zdobyte umiejętności przetestujesz najpierw na główkach treningowych, a następnie na modelkach. To najlepszy sposób na zweryfikowanie zdobytej wiedzy.

Profesjonalne kursy na wyciągnięcie ręki

Doskonale wiemy, że nasz zawód wymaga nieustannego podnoszenia kwalifikacji, dlatego w ofercie znalazło się także coś dla osób z doświadczeniem w zawodzie. W szczególności polecamy szkolenia Step By Step Premium I, II oraz III, podczas których nauczymy Cię nowoczesnych technik strzyżenia, stylizacji, koloryzacji, ale nie tylko! Dowiesz się też, jak dobrać koloryzację do karnacji i typu urody oraz jak pozbyć się rutyny w codziennej pracy i pobudzić kreatywność. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń oraz do kontaktu – z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego kursu.

Dla kogo kurs fryzjerstwa?

Organizowane przez naszą akademię szkolenia to doskonała szansa na zdobycie umiejętności i podniesienie kwalifikacji. Long Staż, Mini Long, IQ Haircut, Trwała Ondulacja, B.O.B, Short Cut – to tylko niektóre z nich. Fryzjerstwo to nasza pasja, którą zarażamy innych, właśnie dlatego prowadzimy kursy na każdym poziomie. Bez względu na to, czy chcesz się całkowicie przebranżowić, spełnić marzenia, czy rozwijać swoje hobby, chętnie Ci w tym pomożemy.

Z naszą pomocą spełnisz marzenia o byciu fryzjerem

Kursy, które organizujemy, są dla każdego – wystarczy tylko wybrać odpowiedni rodzaj szkolenia. Long Staż polecamy, jeśli nie masz doświadczenia w zawodzie. Poznasz autorskie techniki strzyżenia, koloryzacji, a także nauczysz się modelować włosy. Kurs ten trwa 9 tygodni i został opracowany w taki sposób, aby jego ukończenie przygotowało uczestników do pracy w zawodzie. Natomiast jeśli na co dzień brakuje Ci czasu, wybierz szkolenie Mini Long – to ten sam kurs, jednak maksymalnie skrócony (do 6 tygodni). Zdobędziesz na nim wiedzę teoretyczną i dowiesz się jak zastosować ją w praktyce, podczas strzyżenia i modelowania włosów.

Instagram

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl