Łukasz Wysocki

Opinia

Rozpoczynając kurs Long staż oczekiwałem, że umożliwi mi on przede wszystkim zdobycie zawodu fryzjera-stylisty. Chciałem spełnić się w takiej roli i podjąć pracę we własnym salonie – tak też się stało. Szkolenie to jest stworzone dla osób kreatywnych, które pragną zdobyć zawód fryzjera-stylisty. Podszedłem do niego z wielkim entuzjazmem, a to sprawiło, że nie miałem większych trudności podczas pokonywania kolejnych jego etapów.
Sam kurs trwał 9 tygodni, podczas których wykonywaliśmy pracę na główkach treningowych, uczyliśmy się teorii, a także realizowaliśmy ćwiczenia praktyczne na żywych modelkach (te zajęcia najbardziej przypadły mi do gustu). Szkolenie kończyło się egzaminem wewnętrznym. Miał on na celu sprawdzenie umiejętności uczestników, które nabyli podczas kursu, ewentualnie skorygowanie popełnionych przez nich błędów.
Edukatorzy bardzo skrupulatnie przekazywali swoją wiedzę. To osoby kreatywne, pasjonaci swojego zawodu, którzy podzielili się ze mną wiadomościami wykraczającymi poza zakres kursu, za co serdecznie im dziękuję. Co istotne, szkolenie przebiegało w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze. Zresztą, w całej Akademii panuje bardzo sympatyczna atmosfera.
Kurs Long staż przygotował mnie do pracy fryzjera-stylisty oraz ułatwił mi prowadzenie i zarządzanie własnym salonem fryzjerskim.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl