NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: Zasubskrybuj nasz oficjalny kanał w serwisie YouTube i zobacz nasze filmy!

Szkolenia fryzjerskie z fryzur damskich

Szkolenia fryzjerskie – stacjonarne

Nasza praca to nie tylko pasja, ale również sztuka, którą nieustannie rozwijamy. Jeśli chcesz zdobyć nowe umiejętności i wypróbować je w praktyce, to świetnie się składa. Organizowane przez nas szkolenia fryzjerskie stacjonarne, to niepowtarzalna szansa dla każdego, również dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w zawodzie, ale zdecydowały się na zmianę kariery. Sprawdź swoje możliwości razem z nami, chętnie Ci w tym pomożemy!

Szkolenia fryzjerskie stacjonarne – oferta

Doskonale wiemy, że każdy ma inne potrzeby, w związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań do tego, aby nasza oferta była jak najbardziej rozbudowana. Szereg różnorodnych pakietów sprawia, że możesz od podstaw nauczyć się tworzyć upięcia ślubne, okolicznościowe, warkocze, koki, ale także zgłębić tajniki farbowania i strzyżenia. Zadbaliśmy o to, aby oferowane rozwiązania dotyczyły wiedzy ogólnej lub skupiały się jedynie na konkretach. W ten sposób bez trudu znajdziesz kurs, który odpowie na Twoje potrzeby.

Long i Mini Long – rozwiązanie dla początkujących

Wierzymy w to, że każdy może być dobrym fryzjerem, nawet mimo trudnych początków. Właśnie z tą myślą powstały szkolenia Long oraz Mini Long. Pierwsze z nich skierowane jest do osób, które zawsze chciały rozpocząć przygodę z fryzjerstwem, ale ostatecznie zdecydowały się na inną ścieżkę kariery. Mówiąc prosto, zostało stworzone dla osób bez żadnego doświadczenia. Natomiast szkolenie Mini Long, to staż dla tych którzy skończyli szkołę fryzjerską jednak nie są pewni swoich umiejętności. Udział w nim to inwestycja w przyszłość, dokształcenie oraz zyskanie wprawy pod czujnym okiem fachowców.

Szkolenia fryzjerskie – specjalistyczne

Każdy pracownik salonu powinien posiadać podstawowe umiejętności z każdej dziedziny fryzjerstwa i w razie potrzeby umieć zadbać o klienta. Jeśli nie czujesz się, w którejś z nich – farbowaniu, upięciach, krótkich cięciach, chętnie Cię nauczymy. Dzięki szkoleniom o ściśle określonym profilu możesz skupić się na doskonaleniu konkretnej umiejętności, a gdy w pełni ją opanujesz żaden, nawet najbardziej wymagający Klient, nie będzie stanowił dla Ciebie problemu. Nie zwlekaj – sprawdź ofertę i wyślij swoje zgłoszenie jeszcze dziś!
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl