NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: Zasubskrybuj nasz oficjalny kanał w serwisie YouTube i zobacz nasze filmy!

Masz dość nudnej pracy, w której każdy dzień to męka? Jeśli tak, zmień coś w swoim życiu i wybierz nową ścieżkę kariery. Zawód barbera to coś więcej niż praca, to prawdziwa przygoda, w której każdego dnia pojawiają się nowe wyzwania do pokonania. Brzmi ciekawie? Jeśli tak, nie zwlekaj i zapisz się na nasz kurs jeszcze dziś.

Szkolenia barberskie

Skoro wiesz już jak ma wyglądać dalsza ścieżka Twojej kariery, to pozostaje Ci jedynie zdobycie niezbędnych kwalifikacji. Organizowany przez nas 3-tygodniowy kurs dla początkujących to doskonała okazja do tego, aby zyskać wiedzę z zakresu technik cięcia, pracy na główkach treningowy i modelach. Chętnie zdradzimy Ci również tajniki stylizacji i nauczymy wykonywać zjawiskowe cięcia. Kurs barberski odbywa się w kameralnych grupach, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu z uczestników. Mimo tego, że podczas zajęć panuje luźna atmosfera, naszą pracę traktujemy bardzo poważnie.

Jednodniowe szkolenie Man’s World

To opcja dla osób, które posiadają przynajmniej roczne doświadczenie w branży. Z naszą pomocą poszerzysz swoje umiejętności, którymi z pewnością zaskoczysz Klientów po powrocie! Nowe techniki trymowania, konturowanie zarostu, innowacyjne systemy strzyżenia, to tylko niektóre z umiejętności, których nauczymy Cię na szkoleniu Man’s World! Dlatego nie trać czasu na rozmyślanie i zapisz się jeszcze dziś, zanim zabraknie miejsc!

Rozwiń skrzydła razem z nami!

Doskonale rozumiemy, że czasem ciężko jest zrobić pierwszy krok, pamiętaj jednak, że w przypadku naszych kursów i szkoleń niczego nie tracisz, wręcz przeciwnie, możesz tylko zyskać! Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy nie boją się zarażać nią innych! Kochamy to co robimy i zawsze wspieramy początkujących barberów stawiających pierwsze kroki na ścieżce swojej kariery. Dajemy cenne rady dotyczące tajników fryzjerstwa, ale również tego w jaki sposób odpowiadać na potrzeby Klientów. Działamy z pasją, jednocześnie budując społeczność kolejnych zdolnych barberów.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl