Salony fryzjerskie Warszawa

Do wizyty w naszym salonie zapraszamy wszystkich mieszkańców stolicy, ale również osoby, które są tu tylko przejazdem. Posiadamy dwa zakłady, jeden z nich znajduje się przy Tamce, a drugi przy ulicy Złotej. Obie lokalizacje charakteryzuje niezwykle stylowe i przyjazne wnętrze, a także usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Salon fryzjerski Warszawa centrum

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, w którym praca łączy się z pasją, to świetnie się składa. Nasza załoga to ekipa profesjonalistów, świadczących szereg różnorodnych usług. Odpowiednie wykształcenie, praktyka, a przy tym wysoki poziom kreatywności sprawiają, że każde strzyżenie damskie, jak i męskie zawsze wykonywane jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na różnorodne pomysły naszych Klientów, w razie potrzeby chętnie doradzimy wybór najlepszej stylizacji.

Fryzjer Tamka – Warszawa

To jedna z naszych dwóch lokalizacji znajdujących się w centrum stolicy, w której świadczymy kompleksowe usługi fryzjerskie. Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja – chętnie wykonamy dla Ciebie cały pakiet usług, ale także pojedyncze zabiegi. W naszym salonie pracują profesjonalni barberzy, co z pewnością ucieszy męską część Klientów, z ich pomocą dobrze zadbamy nie tylko o Wasze włosy, ale również brody.

Dobry fryzjer Warszawa centrum – oferta

Doskonale wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby i oczekiwania, na szczęście stylizacja włosów, to nasza pasja, dzięki czemu mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów. Nieustannie doskonalimy umiejętności fryzjerskie, jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami i staramy się w pełni odzwierciedlać wizje naszych Klientów.

W ramach naszych usług wykonujemy między innymi:

  • Różnego rodzaju strzyżenia – zarówno te tradycyjne, jak i kreatywne,
  • Stylizacje, np. keratynowe prostowanie włosów, ale także trwałe ondulacje,
  • Koloryzacje, pomożemy Ci znaleźć odcień, który będzie pasował do Twojej karnacji,
  • Upięcia, dzięki nim będziesz pięknie wyglądać, niezależnie od okazji.

Fryzjerstwo Warszawa

W związku z tym, że praca to nasza pasja, którą wykonujemy z powołania, każda stylizacja to dla nas wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy! Poza profesjonalną obsługą oferujemy również najwyższej jakości produkty do stylizacji, korzystamy z dobrych szamponów, odżywek i masek, tworzonych przez znanych i cenionych w branży producentów. Takie rozwiązanie sprawia, że włosy są dobrze nawilżone i odżywione od nasady aż po same końce. Nie zwlekaj! Jeszcze dzisiaj zapisz się na wizytę w naszym prestiżowym salonie w centrum! Pośpiesz się z rezerwacją terminu, zanim ktoś inny Cię uprzedzi!

Oferujemy między innymi: strzyżenie, koloryzacje, stylizacje/czesanie, pielęgnacje i kuracje, prostowanie keratynowe oraz przedłużanie włosów. Więcej informacji o dodatkowych usługach znajdą Państwo w zakładce wybranego salonu.

Na terenie Warszawy obecnie są dwa salony: Złota 48/54 (lokalizacja) oraz Tamka 49 (lokalizacja).
Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie każdego z naszych salonów: Tamka cennik oraz Złota cennik.
© Berendowicz&Kublin 2023 Wykonanie: Getso.pl