Salony fryzjerskie Warszawa

Fryzjerzy B&K Warszawa​

Do wizyty w naszych salonach zapraszamy wszystkich mieszkańców stolicy, ale również osoby, które są tu tylko przejazdem. W Warszawie mamy dwa salony w świetnych lokalizacjach. Jeden z nich znajduje się na ulicy Nowy Świat 60, niedaleko pięknych i historycznych zakątków Warszawy. Drugi salon znajduje się w samy centrum Warszawy przy ulicy Złotej 48.

Salon fryzjerski – Warszawa Nowy Świat

To salon, w którym przyjaźnimy się ze sobą, klientami i włosami. To miejsce tworzone przez artystów, pasjonatów sztuki fryzjerskiej. Nie byle jakich artystów, a tych którzy słuchają potrzeb swojego klienta, mają ogrom wiedzy i doświadczenia w temacie włosów i skóry głowy. Sprawiają, że każdy klient czuje się wyjątkowy. To miejsce, w którym opieramy się na relacji przyjaźni szacunku do włosów oraz na zrównoważonym rozwoju. To miejsce, w którym dbamy o Ciebie od zewnątrz i od wewnątrz, dlatego najważniejsze dla Nas są zdrowe włosy.  Aby móc pracować na zdrowych włosach w ofercie salonu są starannie dobrane i wyselekcjonowane przez nas fryzjerów kosmetyki do pielęgnacji włosów wolne od SLS-ów i sylikonów. Dbając o każdy szczegół w salonie, nawet świece i kosmetyki dostępne w łazienkach mają dla Nas znaczenie, dlatego w Naszym salonie możesz skorzystać z produktów polskiej marki Mokosh. Odwiedź nas i poczuj naszą energię i atmosferę, a przede wszystkim poczuj u nas najlepszą wersję Siebie.

Salon fryzjerski – Warszawa Złota

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, w którym praca łączy się z pasją, to świetnie się składa. Nasza załoga to ekipa profesjonalistów, świadczących szereg różnorodnych usług. Odpowiednie wykształcenie, praktyka, a przy tym wysoki poziom kreatywności sprawiają, że każde strzyżenie damskie, jak i męskie zawsze wykonywane jest na najwyższym poziomie. Nasz salon to również wyjątkowe wnętrze i żywa roślinność = lepszy nastrój i czyste powietrze. Naszych klientów zawsze poczęstujemy pyszna kawą, herbatą i czymś słodkim do kawy. Salon znajduje się w świetnej lokalizacji, zarówno dla tych osób podróżujących na co dzień komunikacja miejską, jak i tych wybierających samochód. Jesteśmy otwarci na różnorodne pomysły naszych Klientów, w razie potrzeby chętnie doradzimy wybór najlepszej stylizacji. Odwiedź Nas i pozwól Nam umilić swój dzień!

Salony Warszawa – oferta

Każdy Nasz salon na mapie Polski jest inny, Lubimy nazywać je butikowymi. Oczywiście łączą je wspólne cechy, takie jak profesjonalizm załogi, znajomość najnowszych trendów, wyjątkowy wystrój, pyszna kawa, dbałość i każdy szczegół, profesjonalne, wyselekcjonowane przez Nas produkty, świetna muzyka i domowa atmosfera. Jednak to ludzie, z którymi współpracujemy tworzą salon, dlatego każdy jest inny i wyjątkowy. Możemy się pochwalić wieloletnimi relacjami z Naszymi fryzjerami, niektórzy z nich są z Nami od początku i budowali firmę wspólnie z Nami, takie relacje cieszą Nas najbardziej, bo każdego dnia wspólnie dbamy o nasze salony i z przyjemnością do nich wracamy. Kochamy to co robimy i Wasze wizyty u Nas na fotelu!

W ofercie salonów w Warszawie znajdują się oczywiście koloryzacje! Kochamy blondy, ale i koloryzacje jednolite, a jeśli jesteś odważna/odważny to z przyjemnością wyczarujemy na twojej głowie wszystkie kolory tęczy! Mamy w załodze też fachowców od strzyżeń, zapraszamy na strzyżenie włosów kręconych (wiemy jak ciężko jest znaleźć kogoś to zna się na rzeczy) strzyżenie połączone z obfitą konsultacją i poradami na temat pielęgnacji oraz na bazie produktów dopasowanych do kręconych włosów. Zapraszamy również Panów na strzyżenia męskie (nie pomijamy masażu głowy) każdemu należy się przynajmniej godzina relaksu. W naszych salonach Panowie mogą również zarezerwować czas na męską pielęgnację wraz z peelingiem skóry głowy i masażem. Najważniejsze dla nas są zdrowe włosy więc w salonach dysponujemy szeroką ofertą pielęgnacji tych do włosów jak i skóry głowy, a nasz zespół dobiera je odpowiednio do potrzeb swojego klienta i efektów jakie klient chce uzyskać. Jeśli potrzebujesz fryzury na ważną uroczystość również zapraszamy do Naszych salonów.

Jeżeli masz do Nas pytania lub nie wiesz jaka usługa będzie dla Ciebie najlepsza, wybierz salon, który cię interesuje i zadzwoń! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!