Można nam zaufać – jesteśmy dobrzy w tym co robimy! Nasza sieć salonów fryzjerskich, to 8 niezwykłych zespołów na terenie południa Polski.

 Sieć salonów Berendowicz&Kublin to ekskluzywne wnętrza i zaaranżowane ze smakiem przestrzenie, które docenią miłośnicy dobrego designu. Nasi Klienci mogą zrelaksować się w nastrojowo oświetlonych pomieszczeniach, z muzyką w tle, które tworzą wyjątkową atmosferę.

 Nasza filozofia zakłada, że dobry fryzjer to pasjonat i perfekcjonista, który dzięki coraz to nowszym szkoleniom poszerza swoje horyzonty i rozwija umiejętności.
 Zarówno kobiety jak i mężczyźni pragną atrakcyjnie wyglądać. Duże znaczenie ma tu fryzura. Dobrze dobrana, podkreśli urodę i uwydatni charakter człowieka. Opanowaliśmy techniki strzyżeń, dzięki którym osiągamy świetne rezultaty.

 Radzimy naszym klientom, wiedząc zarazem, że to do nich należy ostatnie słowo. Najważniejsze jest to, aby byli zadowoleni z usługi i czuli się komfortowo w nowej, zniewalającej odsłonie.

The Barber's Knife Barber Shop - Katowice Bażantowo

Witamy Cię w całkowicie męskim klimacie. Stworzyliśmy to miejsce przede wszystkim z myślą tylko o mężczyznach.

Wiemy, że każdy facet ma indywidualne potrzeby i wymagania co do stylizacji włosów i brody, dlatego u nas odnajdzie się każda osobowość.

 

Niezależnie od tego czy jesteś prawdziwym vikingiem z krwi i kości, dżentelmenem pod krawatem czy młodzieżowym freakiem. Dla nas najważniejsze jest abyś czuł się komfortowo i zostawił wszelkie swoje troski na zewnątrz.

 

Wprowadzimy Cię w prawdziwie męski klimat, przy którym możesz wyluzować i napić się wyśmienicie aromatycznej kawy. Możesz poczytać czasopismo jak za starych dobrych czasów lub dowiedzieć się czegoś o nas. Wybór należy do Ciebie.

Opole ul.ozimska 19

W Opolu jest jest wiele miejsc, które warto odwiedzić, to m.in. salon fryzjerski Berendowicz & Kublin przy ul. Ozimskiej. Zebrali się tu indywidualiści, których łączy profesja, a także pasja, jaką jest sztuka fryzjerska. Poza tym jednoczy nas potrzeba doskonalenia się i przede wszystkim szacunek do Klienta oraz chęć i możliwość spełniania jego życzeń. Dlatego też oferujemy szeroką paletę usług. Wśród nich są strzyżenie damskie i męskie. Poza tym czeszemy, koloryzujemy oraz pielęgnujemy włosy.

 

Warszawa Złota

W Warszawie jest wiele godnych odwiedzenia lokalizacji – zalicza się do nich salon fryzjerski Berendowicz & Kublin przy ul. Złotej. W tym miejscu technika fryzjerska łączy się z artystycznym powołaniem. Być fryzjerem czy stylistą fryzur to dla nas coś więcej niż zawód. To raczej rodzaj powołania, któremu z radością i przyjemnością się oddajemy. Jako zespół osobowości oferujemy Ci szeroką paletę usług. Obsługujemy kobiety i mężczyzn. Paniom poza strzyżeniem proponujemy m.in. keratynowe prostowanie włosów. Panów zapraszamy na fotel barberski!

Warszawa Tamka

Warszawa ma wiele miejsc, które warto odwiedzić – jednym z nich jest salon fryzjerski Berendowicz & Kublin przy Tamce. Tutaj kunszt zawodowy splata się ze sztuką, pasją i fantazją. Mamy to szczęście, że udaje nam się łączyć pracę z tym, co kochamy. Tworząc zgrany zespół fryzjerów i stylistów, oferujemy Ci bardzo różnorodne usługi fryzjerskie. Proponujemy zarówno strzyżenie damskie jak i męskie. Panów pewnie ucieszy wieść, że golimy oraz przycinamy brody!

Katowice Jana

W Katowicach można na wiele sposobów spędzić miło czas – jednym z nich jest pobyt w salonie fryzjerskim Berendowicz & Kublin przy ul. Św. Jana. W tym miejscu zebrały się indywidualności, które łączy jedno. Zamiłowanie do sztuki fryzjerskiej. Właśnie “sztuki”, gdyż dla naszych fryzjerów strzyżenie oraz stylizacja włosów to coś więcej niż wykonywanie zawodu. Mamy Ci do zaoferowania rozpięty wachlarz propozycji. Strzyżemy i kobiety, i mężczyzn. Panie mogą też trwale wyprostować włosy. A brodaci panowie chętnie wybiorą stylizację zarostu!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl