AKADEMIA B&K JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM TEJ JAPOŃSKIEJ MARKI W POLSCE!

Akademia B&K jest wyłącznym dystrybutorem tej japońskiej marki w Polsce.

Należy zwrócić uwagę, że im większa wiedza klienta, tym jego wymagania rosną – stosunek jest wprost proporcjonalny. Twój salon musi próbować sprostać rosnącym oczekiwaniom i starać się za nimi nadążyć.
Nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników w elitarnych akademiach fryzjerskich to jedno, inna sprawa to wprowadzanie do salonów nowinek technologicznych jakie oferuje branża. Z umiejętnościami na najwyższym poziomie Twoich stylistów fryzur muszą iść w parze profesjonalne narzędzia – pełna kompleksowość usług, to absolutny standard.

Świetnym rozwiązaniem jest więc sprzęt Takara Belmont, który cechuje się wyjątkową skutecznością i niezawodnością.

Jeżeli nie wiesz na co na początku się zdecytować, to podpowiadamy, że wśród klientów Takary największą popularnością cieszą się urządzenia: Micro Mist, Spa Mist i Roller Ball, a także fotele barberskie.

Te proste w obsłudze maszyny są niezbędne w każdym nowoczesnym salonie fryzjerskim!
Micro Mist, to rewolucyjne rozwiązanie dla uwrażliwionych, słabych i przesuszonych włosów.
Urządzenie Spa Mist można wykorzystywać nie tylko do zabiegów pielęgnacyjnych, ale również koloryzacyjnych!
Najważniejszym aspektem jest sposób działania obu maszyn. Mgła wodna, która uwalnia się podczas zabiegu, nie niszczy w żaden sposób włosów naszych Klientek.
Roller Ball aktywuje wszystkie rodzaje specyfików fryzjerskich, za pomocą promieniowania podczerwonego i skutecznie przyspiesza proces koloryzacji.

Zatem nie zastanawiaj się dłużej, tylko zrewolucjonizuj swoją działalność wprowadzając komplet urządzeń firmy Takara Belmont, które zapewnią Twojemu salonowi obroty na stabilnym poziomie.
Sprawdź, jakie mają zastosowanie i dowiedz się, jak przy ich pomocy zatrzymać stałych oraz przyciągnąć nowych Klientów!

W tym miejscu możesz pobrać również pełen katalog ze sprzętem Takara Belmont .

Nowoczesny salon barberski

Nasz zespół składa się z ambitnych ludzi, którzy wiedzą jak ważny w branży fryzjerskiej jest rozwój, dlatego nigdy nie zwalniamy tempa. Przez wiele lat budowaliśmy swoją pozycję – doskonaliliśmy umiejętności, które mogliśmy jeszcze lepiej rozwijać przy pomocy wysokiej jakości sprzętu fryzjerskiego. Właśnie to był jeden z powodów, który skłonił nas do zostania dystrybutorem marki Takara Belmont. Sami wielokrotnie korzystaliśmy z tego japońskiego sprzętu i śmiało możemy powiedzieć, że doskonale sprawdzi się w każdym salonie. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Sprawdzone wyposażenie – Takara Belemont

Jak już wspominaliśmy największą popularnością wśród Klientów cieszą się urządzenia, taki jak Micro Mist, Spa Mist, Roller Ball i oczywiście fotele barberskie. Doskonale wiemy, że wybór tego typu wyposażenia nie jest łatwy, dlatego, aby pomóc w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy dla Was krótkie opisy urządzeń Takara Belmont. Mamy nadzieję, że będą one pomocne.

Micro Mist to urządzenie wykorzystujące fale ultradźwiękowe do wytwarzanie mgły wodnej, która dzięki swoje lekkiej konsystencji jest w stanie przeniknąć w strukturę włosa i odżywić go od środka. Dzięki temu, że Micro Mist wyposażony został w funkcję regulacji temperatury, intensywności mgły oraz czasu trwania zabiegu, fryzjer może dowolnie dopasować parametry do każdego rodzaju włosów.

Spa Mist, podobnie jak Micro Mist do tworzenia mgiełki wykorzystuje ultradźwięki. Posiada jednak dodatkową funkcję, ponieważ regeneruje strukturę włosa, ale także wspomaga proces koloryzacji. Co więcej, dzięki temu, że wyposażony został w Dyfuzor Aromaterapia, z jego pomocą możesz także wykonywać zabiegi Spa dla głowy, co z pewnością przyciągnie do Twojego salonu Klientów. Dobrze wykonana koloryzacja to nie lada wyzwanie, jednak dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w urządzeniu Rollerball – F, możesz zapewnić Klientom usługi na najwyższym poziomie. Rollerball – F generuje ciepło, pod wpływem, którego włosy dużo lepiej i szybciej wchłaniają nałożoną na nie farbę, a sam kolor jest dużo trwalszy i pełen blasku.

Jeśli chcesz w pełni zadowolić Klienta, to poza wysokiej jakości usługami, musisz zadbać również o jego komfort. Wygodę zapewnią fotele barberskie marki Takara Belmont wyposażone w odchylane oparcie, regulowany zagłówek i solidne podłokietniki.

O czym musisz pamiętać?

Jeśli chcesz być liderem w swojej branży, koniecznie zadbaj o dobrej jakości wyposażenie. Sprzęty Takara Belmont nie tylko pozwolą lepiej wykonywać zabiegi, ale także dadzą Ci możliwości, których nie mają inni barberzy, a co za tym idzie pomogą zdobyć nowych Klientów.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z:

Magdaleną Wołoszyńską
tel. kom.: +48 600 892 736
e-mail: szkolenia@berendowicz-kublin.pl

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl