TWOJE WŁOSY
NASZĄ WIZYTÓWKĄ!

Pierwsza w Polsce Akademia fryzjerska, która od ponad 20 lat przekazuje swoje najwyższe wartości wielu pokoleniom. Od profesjonalnie przygotowanych szkoleń wprowadzających w świat fryzjerstwa, po doskonale podnoszące kwalifikacje – kursy doszkalające. Uczymy, inspirujemy, budzimy kreatywność. Wydobywamy z fryzjerów ich najlepsze cechy tworząc Artystów. Zarażamy pozytywną energią, podnosimy na duchu i często pokazujemy drogę. Sposób przekazywanej wiedzy jest dla nas najważniejszy, dlatego:

  • tworzymy autorskie systemy strzyżeń i koloryzacji
  • szkolimy i zatrudniamy najlepszych specjalistów
  • cały czas podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach międzynarodowych

Wiedza, doświadczenie i nastawienie, które budujemy już od samego początku u każdego naszego klienta owocują w jego pracy i powodują, że współpraca z nami jest długoletnia.. Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z nami. Podnoś swoje kwalifikacje. Poznawaj nowych kreatywnych ludzi i dziel się z nimi swoją pasją.

Właściciele Marki – dyrektorzy artystyczni, Beata Berendowicz i Sławek Kublin. Z ich doświadczenia i wiedzy skorzystało już ponad 35 tys osób.! Prawie 700 z nich nie miało wcześniej kontaktu z zawodem.

Beata Berendowicz

Stylistka, trendsetterka, Dyrektor Artystyczna i Ambasadorka marki Schwarzkopf Professional, która już od ponad 20 lat jest bez reszty oddana pasji tworzenia fryzjerskich kreacji. Pracuje i edukuje w Akademii B&K i jej salonach, a także w pierwszej w Polsce Internetowej Platformie Fryzjerskiej step4hair.com. Ma na swoim koncie udział w międzynarodowych projektach skupiających najlepszych stylistów z całego świata. Współtworzyła pokazy na dużej scenie Teatru Narodowego, czesała dla Miss Polonia, Elite Model Look, Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i Fashion Week Poland. Współpracuje z magazynami kobiecymi, m.in. „Twój Styl”, „Elle”, „Cosmopolitan”, „Pani”, „Viva!” i „Uroda życia”.

Otwartość na ludzi, empatia i dar przekazywania wiedzy, to jej mocne strony. Zawsze perfekcyjna, profesjonalna i wymagająca wobec siebie i innych – to jej kolejne zalety. Ceni czerń za jej klasykę, biel za czystość i szarość za elegancję. Nieustannie pozostaje pod urokiem stylu glamour, pełnego czaru i kobiecości. Wrażliwość na zapachy, barwy, smaki i muzykę – tak czuje i odbiera świat. Kocha wszystko, co piękne, a piękna jest natura. Stawia na kreatywność i indywidualizm, dlatego każdego Klienta postrzega jako osobny obraz, do którego tworzy najpiękniejszą ramę – fryzurę.

 

 

Sławek Kublin

Ponad 30 lat doświadczenia – właśnie takim stażem w zawodzie fryzjera może pochwalić się Sławek Kublin. Pasjonat, pełen ekspresji, kreatywnych pomysłów i awangardowych wizji. Od ponad 18 lat edukuje jako Dyrektor Artystyczny w Akademii B&K i jej sieci salonów.

Jest założycielem pierwszej w Polsce Internetowej Platformy Fryzjerskiej step4hair.com. Współpracował z magazynami, t.j.: „Elle”, „Twój Styl” czy „Glamour”. Tworzył również fryzury gwiazd opolskiej sceny muzycznej, „Tańca z gwiazdami” czy Fashion Week Poland.

Jego praca, to ciągłe doskonalenie procesu edukacji. Doba ma dla niego 25 godzin. To wieczny optymista – wizjoner, uparty, pełen charyzmy, ale jednocześnie otwarty na ludzi i ich potrzeby. Lubi podejmować nowe wyzwania i jest ciekawy zmian. Zawsze konsekwentny w działaniu, skutecznie wdraża założone plany w życie, nie tracąc przy tym młodzieńczego zapału. Oto recepta na sukces wg Sławka Kublina.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl