CZYM JEST DLA NAS
FRYZJERSTWO?

Marka B&K tworzy przestrzeń wzajemnego szacunku ( każdy z nas jest ważny ) opartego na akceptacji różnorodności i tworzeniu przyjaznej/rodzinnej atmosfery pracy i edukacji.

W sposób transparentny pomagamy budować ścieżki kariery na każdym etapie rozwoju: od profesjonalisty w swojej dziedzinie, poprzez edukatora, aż do właściciela własnego salonu.

Tworzymy przyjazną i swobodną atmosferę do spotkań.

Naszą jakość usług wspieramy na 4 filarach:
Edukacja, wnętrze, kawa, muzyka.

Stół jest w centralnym punkcie każdego salonu jako symbol tworzenia przyjaznych międzyludzkich relacji.

Cieszymy się zredukowanym luksusem: stawiamy na estetykę wnętrz i przytulność miejsca.

Marka B&K buduje społeczność, zachęca do wspólnego spędzania czasu, tworzy atmosferę harmonii i autentyczności, dzięki czemu ufa jej wielopokoleniowa grupa klientów.

schw-logo-wh-1

Współpraca z marką Schwarzkopf Professional:

Dewizą Schwarzkopf Professional jest budowanie długofalowych i szczerych relacji z klientami oraz pomaganie im w rozwijaniu biznesu. Schwarzkopf Professional chce INSPIROWAĆ swoich partnerów. Dąży do innowacyjnych rozwiązań i jednocześnie zawsze jest gotowy wyciągnąć pomocną dłoń. Praca z grupą ponad 160 tys. salonów na całym świecie to doświadczenie różnych kultur, bezcenne źródło inspiracji, które wciąż ewoluują. To napęd dla ciągłego rozwoju. Doświadczenie Schwarzkopf uwidacznia się w nieszablonowym podejściu do klienta i wybitnych produktach.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl