Filozofia marki

Czym jest dla nas fryzjerstwo?

Filozofia Marki:

Fryzjerstwo to sztuka. Fryzjer jest Artystą, który tworzy dzieła sztuki – niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i oryginalne fryzury. Każda z nich jest unikatowa – tak, jak każdy Klient.

Fryzjerstwo to pasja. Fryzjer jest Pasjonatem, który tworzy każdą fryzurę w doborowym towarzystwie: swojego talentu, inspiracji, weny twórczej, wiedzy i doświadczenia.

Fryzjerstwo to kreowanie wizerunku. Fryzjer jest Kreatorem. Każdy Klient ma swój styl, swoje wewnętrzne piękno, swoją osobowość, które tylko wystarczy wydobyć i podkreślić. To zadanie Fryzjera.

schw-logo-wh-1

Współpraca z marką Schwarzkopf Professional:

Dewizą Schwarzkopf Professional jest budowanie długofalowych i szczerych relacji z klientami oraz pomaganie im w rozwijaniu biznesu. Schwarzkopf Professional chce INSPIROWAĆ swoich partnerów. Dąży do innowacyjnych rozwiązań i jednocześnie zawsze jest gotowy wyciągnąć pomocną dłoń. Praca z grupą ponad 160 tys. salonów na całym świecie to doświadczenie różnych kultur, bezcenne źródło inspiracji, które wciąż ewoluują. To napęd dla ciągłego rozwoju. Doświadczenie Schwarzkopf uwidacznia się w nieszablonowym podejściu do klienta i wybitnych produktach.

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl