Kolekcje
Berendowicz & Kublin

Jesteśmy kreatorami nowych trendów!

Morning Light

Pozwól jej być sobą

Chromatic

Diversity

Pastelove

Between

To właśnie dzięki pasji do fryzjerstwa jesteśmy kreatorami nowych trendów! Nieustannie się rozwijamy, zdobywamy unikalne umiejętności i tworzymy niezwykłe stylizacje. Doskonale wiemy, że same słowa mogą być dla niektórych Klientów niewystarczające, właśnie dlatego, w zakładce kolekcje znajdziecie przykłady naszej fryzjerskiej twórczości.

Nie boimy się wyzwań, dlatego chętnie realizujemy nawet te bardzo odważne pomysły odwiedzających nas Klientów. Cenimy sobie różnorodność, przez to nie strzyżemy i nie modelujemy wszystkich Klientów tak samo. Wiemy, że każda twarz jest inna, a unikalne rysy wymagają wyjątkowej fryzury, takiej, która sprawi, że dana osoba poczuje się dzięki niej wyjątkowo. Jesteśmy grupą stylistów z powołania i doskonale wiemy, jak sprostać potrzebom odwiedzających nas Klientów.

Fryzura jako małe dzieło sztuki – tylko w naszym salonie!

Chromatic, Diversity, Fashion Lights, Between, Pastelove, Glossy Girl, Nothing2Hide, to tylko kilka z kolekcji, które można obejrzeć na naszej stronie. Znajdziecie wśród nich inspiracje na codzienne, proste fryzury, które z pewnością spodobają się wszystkim tradycjonalistom, ale również te pełne kolorów i kreatywnego cięcia.

Wszystkich miłośników lat 90. Zachęcamy do obejrzenia geometrycznych cięć wykonanych przez Sławka Kublina, który inspirował się ponadczasowymi trendami z tamtych lat. Poza precyzyjnym cięciem, z pewnością zachęcą Cię chwytliwe kolory – róż, fiolet czy niebieski. Jeśli krzykliwe barwy, to coś co pozwala Ci w pełni wyrazić siebie, to koniecznie zgłoś się do nas na profesjonalną koloryzację. Wykonamy ją przy pomocy produktów ChromalD od Schwarzkopf Professional, który utrzymuje się nawet do 15 myć! Przykładowe realizacje wykonane przez Sławka Kublina możecie obejrzeć w zakładce – Kolekcje.

Naturalne piękno według Beaty Berendowicz

Jeśli marzysz o zwiewnych, swobodnie opadających na ramiona włosach, to świetnie się składa. W naszym salonie takie stylizacje osiągamy dzięki zastosowaniu produktów Authentic Beauty Concept. Obejrzyj kolekcję fryzur i przekonaj się, że to co naturalne jest piękne.