Fryzury damskie

Twoje włosy Naszą wizytówką

scroluj w dół

Naszym salonom przyświeca jasna i wyjątkowa filozofia mówiąca o tym, że  fryzjerstwo to pasja. Fryzjer jest Pasjonatem, który tworzy każdą fryzurę w doborowym towarzystwie: swojego talentu, inspiracji, weny twórczej, wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu wszystkie dostępne w naszym salonie usługi są wyrazem najwyższego zaangażowania w tworzone kreacje.

Nasi styliści salonu B&K Warszawa Złota to najwyższej klasy profesjonaliści z dziedziny fryzjerstwa. Każda fryzura powstała z ich rąk to odrębna i niesamowita historia, będąca wynikiem połączenia pasji i doświadczenia. Fryzury każdej z naszych klientek są dobierane indywidualnie i z największą precyzją. Kształt twarzy, rodzaj i kondycja włosów, charakter Klientki  – wszystkie te elementy wpływają na ostateczny efekt strzyżenia. Z najwyższą precyzją wykonujemy każde cięcie, stylizację i upięcie. Wszystkie usługi z zakresu kreowania damskich fryzur uwieńczone są wspaniałym modelowaniem w oparciu o najwyższej jakości produkty marki Schwarzkopff i Kerastese.

Pragniesz wyjątkowej fryzury na niecodzienne okazje, chcesz osiągnąć efekt, o którym zawsze marzyłaś? Nasi styliści sprawią, że z pewnością poczujesz się wyjątkowo, a dzieło powstałe z ich rąk będzie spełnieniem nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań.

Sukces naszej Akademii stanowią ludzie! Salon B&K Warszawa Złota to zespół sprawdzonych profesjonalistów w swojej dziedzinie. Z najwyższym zaangażowanie szkolimy się z dziedziny najnowszych trendów, tworząc na ich podstawie własne inspiracje i stylizacje.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl