Barbershop
The Barber's Knife
Katowice Bażantowo
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
barber
- The Barber's Knife

Co nas wyróżnia? Dlaczego jesteśmy  ponadprzeciętni?

Miłość do Barberingu. Zawód Barbera dla każdego z nas jest wyjątkowy i stanowi integralną część naszych osobowości. Jesteśmy Barberami, bo kochamy ten zawód. To pasja powoduje, że chcemy rozwijać się każdego dnia i dążymy do udoskonalania posiadanych umiejętności. Inspiracje i wiedzę czerpaliśmy  uczestnicząc w szkoleniach prestiżowych Akademii: Berendowicz & Kublin, Mistrza Świata Piotra Staszewskiego, YES Edukacja Kamila Cesarskiego, Leszka Czajki, Vidal Sassoon czy The Oldschool Barber Academy.

Każdy klient jest dla nas nowym odkryciem. Dbamy o każdy szczegół. Staramy się dobierać stylizacje, które idealnie ukazują osobowość i mocne strony każdego mężczyzny.  

Czekamy na Ciebie na pokładzie naszego barber shopu The Barber’s Knife. Oddaj się w nasze ręce a gwarantujemy, że wyjdziesz zadowolony! 

Poznaj nasz zespół!

Rafał Turkowski

Nie ma większego barberskiego freaka, jak Rafael, który dba o każdy szczegół wszystkich stylizacji. Niesamowita energia i ten nieskazitelnie idealnie przycięty wąs. Jego przygoda z fryzjerstwem męskim rozpoczęła się już w Belgii. Uczestniczył w wielu szkoleniach za granicą jak i w Polsce udoskonalając swoje umiejętności w zakresie barberingu. 2 lata temu zamieszkał w Polsce na stałe, by stać się częścią marki Berendowicz & Kublin i swoją pozytywną energią zarażać innych.

Sylwia Tomanek

Szalenie kreatywna, przebojowa, artystyczna dusza. Swoje pierwsze kroki na ścieżce kariery stawiała już 20 lat temu! Fryzjerstwo ma we krwi – talent i zamiłowanie odziedziczyła po mamie. Uczestnictwo w szkoleniach w prestiżowych Akademiach: Berendowicz & Kublin, Leszka Czajki, Vidal Sassoon, podglądanie francuskich hair-mistrzów Bruno Estatofa, czy Alekxandra de Paris pomogły jej uzyskać światowy poziom zdobywając cenne umiejętności od charyzmatycznych specjalistów.

Filip Zachariasz

Pozytywny, charyzmatyczny chłopak, który mimo swojego młodego wieku potrafi zaskoczyć każdego. Zawsze skupiony na swojej pracy w 100% wykonuje ją ze starannością i pasją a efekty jego strzyżeń mówią same za siebie. Mało mówi, ponieważ jego głowa podczas pracy przepełniona jest milionem pomysłów. Jego kreatywność nie zna granic jest w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2021 Wykonanie: Getso.pl