1 Kolor + Modelowanie Damskie

Farbowanie włosów Katowice

 

Jedną z podstawowych usług oferowanych przez salony fryzjerskie jest farbowanie włosów. Niezależnie od tego, jaki kolor marzy Ci się na głowie, wizyta u profesjonalisty z pewnością będzie dobrym pomysłem. Paleta kolorów farb oferuje klientom niezliczoną ilość możliwości. Dzięki zmieszaniu kilku produktów fryzjer jest w stanie uzyskać idealny odcień blondu o chłodnej tonacji lub miedziany kolor ze złotymi refleksami. Pamiętaj, że domowe farby są słabszej jakości, niż te stosowane w salonie fryzjerskim, a ich skład pełen jest mocnych związków chemicznych, niszczących delikatną strukturę włosa.

W naszym salonie pracujemy na produktach najwyższej jakości, dlatego niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Cały zabieg pielęgnacyjny rozpoczyna się od dokładnego zbadania stanu włosów oraz skóry głowy klienta. Dzięki temu nasi fryzjerzy mogą dostosować konkretne produkty użyte podczas zabiegu. Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować techniki, dzięki którym klientki zawsze wychodzą zadowolone z salonu.

Marzysz o lśniących i miękkich puklach? W takim razie umów się na wizytę u jednego z naszych fryzjerów i ciesz się pięknie wykonaną koloryzacją.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl