Sombre/Ombre + Modelowanie Damskie

Sombre/Ombre Katowice

 

Do jednej z najmodniejszych koloryzacji zaliczamy tak zwany efekt muśniętych słońcem włosów, czyli zabieg farbowania zwany sombre. Delikatniejsza i subtelniejsza wersja popularnego ombre, które przede wszystkim wykonywane jest na brunetkach i szatynkach, ponieważ odcień rozjaśnionych końcówek ma mieć duży kontrast pomiędzy pozostałym kolorem na głowie. W przypadku sombre, fryzjer do koloryzacji używa jedynie kolorów o ton jaśniejszych od naturalnego. Efekt końcowy jest niezwykle stonowany, a zarazem podkreślający urodę klientki. Nie czekaj, tylko umów się już dziś na wizytę w naszym salonie.

 

Sombre blond

 

O ile ombre najlepiej sprawdzi się w przypadku brunetek i szatynek, o tyle sombre będzie pasować każdemu. Niezależnie od tego, czy jesteś blondynką, brunetką lub Twoje włosy są w rudym kolorze, ta koloryzacja będzie wyglądać na nich po prostu świetnie. Nie martw się, jeśli masz krótkie włosy! Ta koloryzacja sprawdzi się zarówno na krótko przystrzyżonej fryzurze chłopczycy oraz długich falach. Jedyną różnicą będzie miejsce, w którym fryzjer rozpocznie nakładanie poszczególnych kolorów farby.

Dlaczego powinnaś umówić się na sombre do naszego salonu? Ponieważ jak nikt znamy się na dopasowywaniu fryzury do osobowości klienta oraz o dbaniu o jego dobre samopoczucie. Do każdego zabiegu używamy produktów najwyższej jakości, a nasi fryzjerzy są dobrze przeszkoleni i pełni zapału.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl