Infuzja tlenowa

Chcesz cieszyć się pięknymi włosami i zdrową skórą głowy? W salonie Berendowicz & Kublin w Katowicach możemy zaproponować Ci infuzję tlenową. Jest to specjalistyczny zabieg trychologiczny, który może być wykonany praktycznie u każdego (główne przeciwwskazanie to zmiany nowotworowe w obrębie skóry głowy).

Czym jest infuzja tlenowa skóry głowy?

Zabieg ten opiera się na wykorzystaniu czystego tlenu hiperbarycznego. Jest on aplikowany pod ciśnieniem i w ten sposób wprowadza w głąb skóry skoncentrowane składniki odżywcze. A te dobierane są indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb klienta. Przykładowo w kuracji przeciw wypadaniu włosów oraz dla wzmocnienia ich cebulek stosujemy Simply Zen Stimulating Lotion, który zawiera bogactwo cennych składników roślinnych. To między innymi ekstrakt z rozmarynu, arniki górskiej, tataraku, alg brunatnych, alg laminarnych, chili, a także aloes, mirra i nie tylko. W kuracji przeciwłupieżowej natomiast wykorzystujemy właściwości pirytionianu cynku, pantenolu, alantoiny oraz sorbitolu.

Jakie są efekty infuzji tlenowej?

Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest bezinwazyjność i bezbolesność. Podczas infuzji tlenowej nie zostaje przerwana ciągłość naskórka, a preparaty ze skoncentrowanymi składnikami odżywczymi są aplikowane za pomocą tlenu hiperbarycznego. W efekcie skóra zostaje dotleniona i odżywiona, a jak wiadomo – zdrowa skóra głowy, to zdrowe i piękne włosy.

Do najważniejszych efektów infuzji tlenowej należy:

  • pobudzenie mikrokrążenia w skórze głowy i odżywienie mieszków włosowych,
  • zapobieganie łupieżowi, nadmiernej produkcji sebum, przesuszeniu skóry głowy,
  • spowolnienie procesu starzenia się skóry i włosów,
  • natychmiastowa ulga przy przesuszonej skórze głowy.

Co istotne, na rezultaty nie trzeba długo czekać — są one widoczne już po pierwszym zabiegu. Jeśli chodzi o częstotliwość powtarzania infuzji tlenowej, to jest to bardzo indywidualna kwestia. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabiegi do kondycji Twojej skóry i włosów, a także Twoich oczekiwań. A wszystko to w miłej, przyjaznej atmosferze i pięknym wnętrzu salonu Berendowicz & Kublin przy ulicy św. Jana w Katowicach.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl