Strzyżenie damskie

Fryzjer damski Katowice

Piękna i zadbana fryzura wpływa na samopoczucie kobiety – czuje się ona dobrze w każdej sytuacji. Wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim to chwila wytchnienia od codziennych spraw oraz możliwość przejścia prawdziwej metamorfozy. Nowa fryzura według wielu osób oznacza zmiany, które mają nastąpić w życiu danej osoby. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz – umów się na wizytę w naszym salonie, a z pewnością zrelaksujesz się i wyjdziesz od nas zadowolona. 

Fryzjer po odpowiednim przeszkoleniu powinien znać podstawy strzyżenia i koloryzacji. Dodatkowo dzięki odrobinie kreatywności wyczaruje z włosów piękne upięcie, jednak tym, czym szczególnie powinien się wyróżniać fryzjer, jest wyczucie. Zarówno w stosunku do klienta, jak i względem jego włosów. W końcu każda kobieta jest inna i oczekuje innego efektu na swojej głowie, a jej potrzeby są priorytetowe. W naszym salonie wysłuchujemy wszystkich uwag i sugestii co do tego, jak chciałabyś wyglądać. Służymy pomocą i poradami, jak dbać o dane cięcie. Najważniejsze dla nas jest to, abyś po wyjściu z salonu czuła się wyjątkowo. 

Wizyta w naszym salonie to nie tylko poddanie się zabiegowi upiększającemu, ale również analiza stanu włosa oraz porady dotyczące pielęgnacji. Pamiętaj, że nawet najlepsza koloryzacja nie ukryje faktu, że włosy są zniszczone i potrzebują regeneracji. Zaufaj jednemu z naszych specjalistów i pozwól mu sprawić, by Twoje włosy były zdrowe i lśniące.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl