Strzyżenie dziecięce chłopczyk

Fryzjer dziecięcy Katowice

Dzieci są równie częstymi klientami salonów fryzjerskich, co panie czy panowie. Ze względu na wiek i usposobienie maluchów, fryzjerzy zajmujący się ich strzyżeniem muszą być opanowani ale również pełni pozytywnej energii. Nasz zespół został dobrany tak, by każdy z naszych klientów czuł się dobrze i swobodnie, dlatego nie musisz martwić się o to, czy odpowiednio zaopiekujemy się Twoją pociechą. 

Fryzjer dla dzieci – Katowice

Każdy rodzic udając się z dzieckiem do fryzjera, liczy na to, że wizyta przebiegnie bezproblemowo, a jego pociecha wyjdzie z salonu z szerokim uśmiechem. Jako fryzjerzy zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi najmłodsi klienci wymagają szczególnej uwagi i wyjątkowego podejścia do cięcia. Każdy z maluchów jest przez nas traktowany indywidualnie.

Modne dziecięce fryzury 

Małe dziewczynki i chłopcy również chcą wyglądać ładnie, a niestety często na ich samopoczucie wpływa źle dobrana fryzura, która może przeszkadzać podczas zabaw lub po prostu nie podobać się dziecku. Nasi specjaliści dobrze wiedzą co obecnie jest modne i starają się dopasować panujące trendy do potrzeb najmłodszych klientów i ich rodziców. 


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w salonie fryzjerskim, podczas których zarówno rodzic, jak i jego pociecha odprężą się i spędzą miło czas.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl