trendy fryzjerskie z lat 90.
Moda ma to do siebie, że lubi powracać. Dotyczy to również trendów w fryzjerstwie. Obecnie powraca boom na fryzury z lat 90. Włosy karbowane, cieniowane, mini koczki, przedziałki – mogłoby się wydawać, że odejdą w niepamięć. Dzisiaj triumfalnie powracają, chociaż w nowym, odświeżonym wydaniu. Styliści coraz częściej polecają fryzury inspirowane modą z lat 90, jednocześnie dopracowane i wykonane przy pomocy profesjonalnych kosmetyków. Sprawdź gorące trendy fryzjerskie z lat 90. i zainspiruj się!

fryzury lata 90
pinterest.com

Subtelny urok prostoty

Do najpopularniejszych fryzur w latach dziewięćdziesiątych bez wątpliwości należały te pozornie bardzo proste. Klasyczną propozycją są długie proste włosy z zaczesanym przedziałkiem. Tę fryzurę bez problemu ułożysz sama w domu i zawsze będzie robiła wrażenie, pod warunkiem, że masz długie i gęste włosy. Aby było to możliwe, konieczna jest ich odpowiednia pielęgnacja, w tym celu warto udać się do salonu fryzjerskiego.

Inna klasyczna fryzura modna w latach 90. która zawsze robi wrażenie, to wysoko upięte włosy z kosmykami luźno puszczonymi na twarz. W tej fryzurze zawsze będziemy wyglądać elegancko.

lata 90 wlosy
pinterest.com

 Cieniowanie i karbowanie

W latach dziewięćdziesiątych bardzo modne były również stylizacje włosów tworzone przy pomocy ich cieniowania i karbowanie. Cieniowanie włosów pozwalało na to, by podkreślić i wymodelować rysy twarzy oraz nadać fryzurze ciekawego charakteru. Karbowanie pozwalało na znaczne zwiększenie objętości fryzury. Włosy karbowane są obecnie bardzo popularne wśród piosenkarek i innych osób występujących na scenie. Taka fryzura nie nadaje się, gdy pracujemy w banku, ale może być doskonałym pomysłem, by wyróżnić się na imprezie.

karbowane wlosy
pinterest.com

Szalone lata dziewięćdziesiąte

Lata dziewięćdziesiąte to ogromne źródło inspiracji, gdy poszukujemy szalonych, nietypowych fryzur. Możemy na różne sposob łączyć upięcia, warkoczyki i karbowane pasma. To daje wręcz nieorganiczone możliwości twórczych połączeń. Bardzo modną fryzurą w latach 90., którą chętnie nosiły gwiazdy, były również małe koczki. To fryzura, która będzie prawdziwym hitem, gdy postanowisz ją wypróbować!

lata 90 fryzury
pinterest.com

Warto wracać do dawnych trendów. W latach dziewięćdziesiątych modnych było wiele fantastycznych fryzur, które dzisiaj nie są już tak popularne. Styliści dzisiaj proponują, by odkrywać je na nowo, chociaż czasem w nowszej odsłonie. Odważysz się wypróbować te pomysły? Zapraszamy do naszego salonu!

zaraezerwuj wizyte