Każda kobieta chociaż raz w życiu miała bad hair day. Ten felerny dzień zdarza się zazwyczaj wtedy, gdy zaśpimy lub gdy szczególnie nam zależy, aby dobrze wyglądać.

I jak na złość właśnie wtedy Twoje włosy nie chcą z Tobą współpracować – nie układają się, puszą, lub są oklapnięte. Jak wtedy sobie z nimi radzić? Przedstawiamy wam kilka naszych włosowych trików!

Dodatki górą

Stosowanie opasek, grubych frotek lub bandan jest jedną z najszybszych i najprostszych sposobów na uratowanie fryzury przed wyjściem z domu. Ciekawym dodatkiem mogą być również fikuśne spinki lub duże, pokaźne kwiaty. Wszystkie oczy przechodniów skierowane są na kolorowy dodatek, a nie na to, że nasza fryzura nie wygląda jak powinna 🙂

Na ratunek – suchy szampon

Każda kobieta w swojej łazience powinna mieć suchy szampon. Ten magiczny spray sprawia, że nasze włosy w mgnieniu oka wyglądają na świeższe, mniej oklapnięte i wystylizowane. Wystarczy spryskać włosy suchym szamponem u nasady i chwile go wmasować – gotowe!

Wysoki kucyk

Zbierz wszystkie swoje włosy i zwiąż w jak najwyższą kitkę lub koka. Kosmki, które odstają – spryskaj lakierem do włosów. Takie uczesanie powinno trzymać się cały dzień i wyglądać na dopracowaną i schludną fryzurę.

Okulary przeciwsłoneczne

Jeżeli Twoje włosy wyglądają źle nawet w najbardziej sprawdzonych fryzurach na Twój bad hair day, to wypróbuj metody z.. okularami przeciwsłonecznymi! Nałóż je tak, aby podtrzymywały Twoje pasma przy twarzy i wyciągnij pojedyncze kosmyki przy uszach. Taki trik spowoduje, że Twoja fryzura będzie wyglądała świeżo i letnio. Proste, prawda?