Jeżeli masz krótkie włosy lub chcesz przejść totalną metamorfozę to jest Twój czas! Blunt bob to jedna z najmodniejszych fryzur w tym sezonie. Każda kobieta z cienkimi włosami powinna zdecydować się na takie strzyżenie!

Co to jest Blunt bob?

Fryzura typu Blunt bob to fryzura polegające na ostrym i zdecydowanym podcięciu włosów na tak zwanego Long bob’a. Blunt cut to po przetłumaczeniu nic innego jak tępe strzyżenie. Włosy podcinane są w taki sposób, aby wyglądały jak przycięte od linijki. Fryzury celowo nie stylizuje się za pomocą szczotki, aby uzyskać drapieżny i unikatowy efekt. Włosy wyglądają jakby były obcinane tępymi nożyczkami w niedbały sposób.

Cięcie dla każdego!

Blunt bob polecany jest zwłaszcza dla osób z cienkimi i słabymi włosami. Włosy z tyłu są krótsze, natomiast z przodu zostawiamy dłuższe pasma. Daje to efekt gęstych i zdrowych włosów. Fryzjerzy twierdzą, że Blunt bob jest ulepszoną wersją modnego we wcześniejszym sezonie klasycznego Boba.

Długość jaką będzie miał Long bob zależy od preferencji klientki, natomiast nasi styliści proponują podciąć włosy do obojczyków. Taka długość jest wygodna i prezentuje się najkorzystniej!

Zapraszamy do kontaktu z naszym salonem w celu umówienia się na wizytę. Jeżeli jesteś niezdecydowana i nie wiesz jaka fryzura będzie do Ciebie pasowała – bez obaw! Nasze stylistki chętnie podpowiedzą i doradzą jakie cięcie do Ciebie pasuje!

Przeczytaj więcej o fryzurach bobach.