Odpowiednia pielęgnacja włosów farbowanych to podstawa! Jeśli pragniesz cieszyć się jak najdłużej efektem koloryzacji zadbaj o dobór odpowiednich kosmetyków i bądź systematyczna w swoich pielęgnacyjnych działaniach. Z pomocą przyjdzie Ci marka produktów dostępna w naszym salonie – Authentic Beauty Concept.

Błyszczące włosy jak u gwiazd

W specjalnej serii przeznaczonej do włosów farbowanych – Glow, znajdziesz daktyle oraz cynamon, które mają właściwości wzmacniające, tonizujące oraz odżywiające. Dodatkowo wszystkie kosmetyki Authentic Beauty Concept są wegańskie, tworzone z wyselekcjonowanych składników, wolne od silikonów i sztucznych barwników.

Pierwszym krokiem w drodze do pięknych i lśniących włosów farbowanych jest szampon nabłyszczający, którego zadaniem jest ochrona koloru, utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia włosów oraz zamknięcie łuski włosa. Dzięki zawartej w nim kationowej gumie Guar z łatwością rozczeszesz swoje włosy.

Kolejnym etapem jest odżywka o delikatnej i gładkiej konsystencji, która zagwarantuje Ci ochronę koloru i nawilżenie włosów.

Włosom farbowanym należy się szczególne traktowanie. Jeśli nie chcesz poprzestawać na podstawowych produktach do pielęgnacji domowej takich jak szampon i odżywka to Authentic Beauty Concept w swojej ofercie ma coś specjalnego!

Produkty serii Glow to również maska chroniąca kolor i odżywiająca włosy od nasady po same końce. Jeśli masz ochotę na pielęgnację pod czujnym okiem fryzjera to w naszym salonie zaproponujemy Ci specjalną kurację zawierającą esencję nabłyszczającą Glow. Efekt? Spektakularny blask na Twoich włosach.

Wszystkie kosmetyki z serii stworzonej z myślą o włosach farbowanych znajdziesz w naszym salonie.

Wybierz produkt idealny dla Ciebie i pielęgnuj swój nowy kolor!

Zapraszamy na Szeroką 38! 🙂