Strzyżenie męskie

Fryzjer męski Kraków

Czasy, gdy mężczyznom było wszystko jedno w jaki sposób zostaną obcięte im włosy, mamy dawno za sobą. Są oni równie częstymi klientami salonów fryzjerskich, co panie. Z tego też powodu zapraszamy wszystkich mężczyzn chcących odpocząć od trudów dnia do naszego salonu. Nasi fryzjerzy zadbają o modne cięcie i odpowiednią pielęgnację skóry głowy. 

Strzyżenie mężczyzn musi być nie tylko precyzyjne, ale przede wszystkim sprawnie i szybko wykonane. W końcu, czy jest coś ważniejszego niż oszczędność czasu? Fryzjerzy zajmujący się męskimi fryzurami wykorzystują podczas strzyżenia przede wszystkim nożyczki i maszynki. 

W naszym salonie proponujemy modne i stylowe cięcia, dzięki którym codziennie rano poświęcisz jedynie kilka minut na ułożenie fryzury. 

Pamiętaj, że samo strzyżenie to nie wszystko. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji zarówno skóra głowy jak i włosy staną się mocniejsze i bardziej lśniące. Dobre nawilżenie i odżywienie to pierwszy krok do cieszenia się piękną fryzurą. 

Nie czekaj, tylko umów się na wizytę w naszym salonie i przekonaj się sam, że nawet najprostsze cięcie może być modne i stylowe, jeśli zostanie wykonane przez profesjonalistę.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl