Koloryzacja całość + modelowanie

Farbowanie włosów Kraków

 

Rude, blond, a może niebieskie pasemka? Palety kolorów farb oferują klientom niezliczoną ilość możliwości. Czasami, aby uzyskać jeden konkretny odcień, należy zmieszać kilka różnych produktów, ponieważ każdy z nich ma inną tonację oraz pigment. Z tego też względu lepiej umówić się do profesjonalnego salonu, który kompleksowo zajmie się Twoimi włosami, niż podejmować samodzielne próby w domu, które mogą doszczętnie zniszczyć delikatną strukturę włosa.


W naszym salonie pracujemy na produktach najwyższej jakości, więc nie musisz obawiać się, że kolor wyjdzie nie taki jak oczekiwałaś, a włosy będą przesuszone i matowe.

 

Farbowanie włosów – cena

 

Zabieg farbowania włosów zaczyna się od dokładnego zbadania stanu włosów oraz skóry głowy każdego klienta, ponieważ tylko w ten sposób nasz fryzjer może ocenić, czy dany odcień nie obciąży dodatkowo delikatnych włosów. Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować techniki, dzięki którym nasze klientki zawsze wychodzą zadowolone z salonu. Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na efekt koloryzacji jest skład produktów użytych podczas zabiegu, ponieważ mają nie tylko nadać włosom kolor, ale również je pielęgnować. 

 

Marzysz o lśniących i miękkich puklach? W takim razie umów się na wizytę u jednego z naszych fryzjerów i ciesz się pięknie wykonaną koloryzacją.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl